X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформаційні процеси і комп’ютер

Завантажити презентацію

Інформаційні процеси і комп’ютер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформаційні процеси і комп’ютер. Сходинки до інформатики 2 клас Урок 16

Слайд 2

Пригадаймо: Як ви розумієте, що таке інформація? Як інформація надходить до людей? Як ви розумієте, що таке повідомлення? Поясніть за допомогою яких сигнальних засобів спілкуються між собою тварини в реальному світі (півники, курочки, котики, собаки, свині)?

Слайд 3

Телефон Телефон — це пристрій для передавання звуку на великі відстані за допомогою електричних сигналів. Які бувають види телефонів? Телефони поділяють на стаціонарні (дротові) телефони та мобільні (бездротові).

Слайд 4

Диктофон Диктофон — це портативний прилад для запису й подальшого відтворення усного мовлення. Диктофони можуть бути касетними (використовуються дуже рідко) чи цифровими. Диктофони часто вбудовані в мобільні телефони, плеєри та іншу електронну техніку порівняно невеликих розмірів.

Слайд 5

Факс Факс, або факсимільний апарат — пристрій, що передає зображення різноманітних документів через телефонні лінії. Документ, що пересилають, теж часто називають факсом. Факс чимось подібний до телефону, але передає зображення, а не голос. Факс, як і телефон, залишаються звичними (якщо не обов'язковими) атрибутами підприємств та державних організацій.

Слайд 6

Плеєр Плеєр (програвач) — це пристрій з автономним живленням, що відтворює звук чи відео. Сучасні плеєри — цифрові, тому їх ще називають mрЗ-плеєр чи mр4-плеєр. Обладнані навушниками. Окрім вбудованої пам'яті можуть мати місце для вставляння флеш-карт пам'яті. Слід зауважити, що з бурхливим розвитком електронної техніки термін плеєр використовують дедалі частіше та в більш широкому розумінні. Наприклад, DVD - програвач теж часто називають DVD - плеєром. Дані для такого плеєра записують на DVD-диск чи СD-диск.

Слайд 7

К