X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Цікаві комп’ютерні віруси"

Завантажити презентацію

"Цікаві комп’ютерні віруси"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цікаві комп’ютерні віруси

Слайд 2

Комп'ютерний вірус - це невелика програма, що написана програмістом високої кваліфікації, здатна до саморозмноження й виконання різних деструктивних дій. На сьогоднішній день відомо понад 50 тис. комп'ютерних вірусів. Найцікавіші з них:

Слайд 3

Creeper (1971 рік) Creeper виводив на термінал повідомлення «I'M THE CREEPER ... CATCH ME IF YOU CAN». (Я Кріпер… Спіймай мене, якщо зможеш)

Слайд 4

Elk Cloner (1981 рік) Вірус був написаний 15-річним школярем Річардом Скрента для комп'ютерів Apple II.

Слайд 5

Brain (1986 рік) Brain вважається першим комп’ютерним вірусом, для MS-DOS (і таким чином для IBM PC .) в порівнянні з послідовниками, практично безпечний.

Слайд 6

Вірус «Jerusalem» (13 травня 1988). Щойно наставала п’ятниця 13 вірус знищував всі файли на комп’ютері. Вперше виявлений в Єрусалимі, став, імовірно, віхою сорокових роковин Ізраїлю.

Слайд 7

Вірус «Michelangelo» або «March6» (1992) Сидячи в завантажувальному секторі він чекав 6 березня, щоб стерти всі дані.

Слайд 8

Вірус “Тюремний в’язень” (1993)

Слайд 9

Вірус «Чих», він же «Чорнобиль», він же «Win95.CIH» (26.04.1999рік) Цей вірус знищив близько 300000 комп’ютерів по всьому світу. А творця «Чиха» навіть не посадили.