X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фізичні властивості кисню. Одержання кисню в лабораторії. Реакції розкладу. Поняття про каталізатори

Завантажити презентацію

Фізичні властивості кисню. Одержання кисню в лабораторії. Реакції розкладу. Поняття про каталізатори

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проста речовина кисень. Фізичні властивості кисню. Одержання кисню в лабораторії. Реакції розкладу. Поняття про каталізатори

Слайд 2

Слайд 3

Повторення вивченого 1)Як кисень утворюється в природі? 2)А чи можна одержати кисень у лабораторії? 3)А з яких речовин можна одержати кисень? 4)Як переконатися, що одержаний газ - це кисень?

Слайд 4

Демонстрація 11. Одержання кисню з калій перманганату У пробірку насипаємо 0,5–1,0 г калій перманганату (близько 1/10 частини від об’єму пробірки), прикриваємо отвір пробірки жмутиком вати і закриваємо пробкою з газовідвідною трубкою. Закріплюємо пробірку в лапці штатива. 1)Як зібрати кисень, що виділятиметься з пробірки? 2)Кисень важчий чи легший за повітря? Mr (O2) = 32; Mr (повiтря) = 29.

Слайд 5

Тож кисень витіснятиме повітря з пробірки, отже, газовідвідну трубку слід опустити на дно пробірки. Дотримуючись правил, нагріваємо пробірку, потім нагріваємо кристали калій перманганату. 1)Що спостерігаємо? 2)Чи можемо ми побачити, що кисень уже в колбі? 3)Згадаймо фізичні властивості кисню. 4)Як дізнатися, чи є в колбі кисень?

Слайд 6

Демонстрація 14. Виявлення кисню Підносимо тліючу скіпку, вона яскраво загоряється. Висновок: кисень підтримує горіння, його можна одержати шляхом розкладу калій перманганату. Записуємо рівняння. 2KMnO4→K2MnO4+MnO2+O2 До якого типу належить ця реакція?

Слайд 7

Демонстрація 12. Одержання кисню з гідроген пероксиду - Які ще речовини можна використовувати для одержання кисню? Використовуємо для нашого досліду гідроген пероксид H2O2. Наливаємо в пробірку 1,5-2,0 мл гідроген пероксиду, збираємо прилад, нагріваємо речовину.