X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що і для чого вивчає економічна наука

Завантажити презентацію

Що і для чого вивчає економічна наука

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вступ до економічної теорії Що і для чого вивчає економічна наука, її місце серед інших наук. Черкаси, СШ № 28, Леонова Валентина Леонтіївна

Слайд 2

Слайд 3

Сучасне життя в умовах ринкової економіки дає людині дві можливості: 1. Стати найманим працівником, продаючи свої знання й уміння роботодавцю. 2.Стати самому роботодавцем, відкрити власну справу, стати господарем.

Слайд 4

У стародавній Греції під словом “економіка ” розуміли ведення домашнього господарства , яке здійснював сам господар або наймані робітники. У центрі економічних процесів завжди перебували власники, виробники, посередники. Тепер, говорячи про економіку, ми маємо на увазі не тільки домашнє господарство, а й підприємства, національне і світове господарство.

Слайд 5

Слово “ економіка ” вперше використовував у свої працях Аристотель. Отже, воно має грецьке коріння й походить відповідно від двох слів: “ойсоs”- будинок, домашнє господарство і “ nomos” – закон, що означає управління господарством.

Слайд 6

Економіка - це наука про основи господарювання, яка дає відповіді на питання: 1. Що робити? Що з товарів та послуг має бути вироблено і в якій кількості, аби потреби людей були задоволені якомога повніше? 2.Як робити? Як виробляти товари та послуги, тобто які ресурси та технології використовуються? 3.Для кого виробляти, адже у кожній соціальній групі свої потреби.

Слайд 7

Економічна наука вивчає, як люди, використовуючи обмежені виробничі ресурси, можуть досягти створення різноманітних потреб. Ресурси- це земля, праця людей, обладнання та устаткування.