X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Проблеми і перспективи розвитку транспорту"

Завантажити презентацію

"Проблеми і перспективи розвитку транспорту"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проблеми і перспективи розвитку транспорту

Слайд 2

За оцінками експертів коефіцієнт транзитності України є одним з найвищих в світі. Геостратегічне положення між країнами Європи, Азії та Близького Сходу дозволяє їй бути вигідним транзитним мостом для перевезень товарів та пасажирів. Але щоб скористатися з цього ресурсу потрібно мати добре розвинений транспортний комплекс, високий рівень розвитку транспортної мережі, висока якість транспортних послуг, регулярність перевезень, швидкість, збереження товару та провадити відповідну державну політику.

Слайд 3

Транспортний комплекс України, складається з залізничного, автомобільного, морського, річкового, повітряного, космічного та трубопровідного транспорту.

Слайд 4

Залізничний транспорт Залізничний транспорт є найрозвинутішим в Україні. Залізницею здійснюється 46% від загальних перевезень, але закордонних перевезень – лише 14%. Перевагами цього виду транспорту є велика розгалуженість та низькі тарифи. Важливість залізничного транспорту в системі транспортних комунікацій України посилюється тим, що через територію держави пролягають основні транспортні транс'європейські коридори: Схід — Захід, Балтика — Чорне море.

Слайд 5

Проблемами галузі є: - застарілість основних засобів - невідповідність ширини колії європейським стандартам - значна частина колій є не електрифікованою (більше 70%) - середня швидкість пересування становить 20 км/год. - Неможливість встановлення рентабельних тарифів на перевезення пасажирів через соціальні причини.