X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ціна банківського інвестиційного кредиту її розрахунок та фактори, що обумовлюють

Завантажити презентацію

Ціна банківського інвестиційного кредиту її розрахунок та фактори, що обумовлюють

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ціна банківського інвестиційного кредиту її розрахунок та фактори, що обумовлюють

Слайд 2

Сутність і завдання банківського інвестиційного кредиту Методи нарахування процентів за кредит Фактори, що обумовлюють ціну банківського інвестиційного кредиту

Слайд 3

Слайд 4

розробка і здійснення комплексу заходів щодо кредитування інвестиційних проектів; співробітництво з міжнародними організаціями, урядовими та неурядовими організаціями іноземних держав, іноземними інвесторами з питань організації інвестиційного кредитування розробка і здійснення комплексу заходів з організації та реалізації схем кредитування, в яких банк є основним менеджером(агентом) або кредитором.

Слайд 5

Відсоткова ставка за кредит встановлюється спеціально створеними тарифними комітетами банків, який щомісячно аналізує собівартість кредитних операцій та ринкову конкурентоспроможність діючих ставок та приймає, у разі необхідності, колегіальне рішення про їх зміни, які затверджуються Головою Правління банку та іншими уповноваженими особами.

Слайд 6

Розмір кредитних ставок за кредитними операціями, порядок нарахування процентів, порядок їх стягнення визначаються в кредитному договорі. На практиці існують два методи нарахування відсотків: простий та складний. Перший метод використовується у разі, коли за інвестиційний кредит відсотки нараховуються та сплачуються кредитору щомісячно, щоквартально або в інший строк, обумовлений кредитним договором.

Слайд 7

Слайд 8