X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
БАЗОВІ УЯВЛЕННЯ ПРО ІННОВАЦЙІЮ ТА ІННОВАЦІЙНИЙ ШЛЯХ РОЗВИТКУ

Завантажити презентацію

БАЗОВІ УЯВЛЕННЯ ПРО ІННОВАЦЙІЮ ТА ІННОВАЦІЙНИЙ ШЛЯХ РОЗВИТКУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

 БАЗОВІ УЯВЛЕННЯ ПРО ІННОВАЦЙІЮ ТА ІННОВАЦІЙНИЙ ШЛЯХ РОЗВИТКУ І

Слайд 2

Інноваційний шлях розвитку як відповідь на виклики глобалізації Глоаблізація чинить вплив на світовий індустріальний клімат. Основні прояви глобалізації: - зростання конкуренції; - зменшення прибутків; - скорочення життєвогшо циклу виробів; - жорстка цінова кон’юнктура; - збільшення вартості науково-технічних досліджень і розробок.

Слайд 3

ВИКЛИКИ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ Глобалізація характеризується: посиленням руху товарів, грошей, людей, капіталів, ідей, культур і цінностей зростанням взаємозалежності різних частин світу та їхньої взаємодії, що обертаються змінами в економіці, виробництві, соціальному розвитку, комунікаціях і людському обміні.

Слайд 4

ГОЛОВНІ НАСЛІДКИ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ Національні індустріальні економіки руйнуються і поступаються місцем новим міжнародним грошово-кредитним системам, керованим інвестором. У старих індустріальних країнах традиційне виробництво йде на спад, а зростає роль сектору обслуговування.