X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ознайомлення з комп’ютером. Загальні уявлення про складові комп’ютера

Завантажити презентацію

Ознайомлення з комп’ютером. Загальні уявлення про складові комп’ютера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Монітор - пристрій для візуального відтворення символьної і графічної інформації. Служить як пристрій виводу. Вони віддалено нагадують побутові телевізори. У настільних комп'ютерах зазвичай використовуються монітори на електронно-променевій трубці (ЕПТ) або плоскі монітори на рідких кристалах (ЖК).

Слайд 3

ЕЛТ монітор Зображення на екрані ЕПТ монітора створюється пучком електронів, що випускаються електронною гарматою. Цей пучок електронів розганяється високою електричною напругою (десятки кіловольт) і падає на внутрішню поверхню екрану, покриту люмінофором (речовиною, що світиться під впливом пучка електронів).

Слайд 4

Система управління пучком примушує пробігати його відрядковий весь екран (створює растр), а також регулює його інтенсивність (відповідно яскравість свічення точки люмінофора). Користувач бачить зображення на екрані монітора, так як люмінофор випромінює світлові промені у видимій частині спектру.

Слайд 5

ЖК монітор LCD (Liquid Crystal Display, рідкокристалічні монітори) зроблені з речовини, яка знаходиться в рідкому стані, але при цьому володіє деякими властивостями, властивими кристалічним тілам.   Молекули рідких кристалів під впливом електричної напруги можуть змінювати свою орієнтацію і внаслідок цього змінювати властивості світлового променя, що проходить крізь них.

Слайд 6

Релакс Анекдот про монітор Маленький синок запитує папу-програміста: - Пап, а якщо я монітору екран розіб'ю, звідти буковки полетять? - Нііі, синку, ці буковки на монітор виводить відеокарта, а біля монітора катодно-променева трубка, під дією напруги відбувається емісія електронів ... - (у отрока округлюються очі) - ... які бомбардують фосфоруючий шар ... - (очі ще більше) - ... і якщо ти розіб'єш екран, то .... ну ладно, хрін з тобою, давай спробуємо!

Слайд 7

Натискай!

Слайд 8

Слайд 9

Контрастність: відношення яркостей найсвітлішої і найтемнішої крапок. У деяких моніторах використовується адаптивний рівень підсвічування, наведена для них цифра контрастності не відноситься до контрасту зображення. Яскравість: кількість світла, випромінюване дисплеєм, зазвичай вимірюється в канделах на квадратний метр. Час відгуку: мінімальний час, необхідний пікселю для зміни своєї яскравості. Методи вимірювання неоднозначні. Кут огляду: кут, при якому падіння контрасту досягає заданого, для різних типів матриць вважається по-різному, і часто порівнянню не підлягає. Тип матриці: TN + film, IPS і MVA. Входи: (напр, DVI, VGA, LVDS, S-Video і HDMI).

Слайд 10

Дозвіл: горизонтальний і вертикальний розміри, виражені в пікселах. На відміну від ЕЛТ-моніторів, РК мають одне, "рідне", фізичний дозвіл, решта досягаються інтерполяцією. Розмір точки: відстань між центрами сусідніх пікселів. Безпосередньо пов'язаний з фізичним дозволом. Співвідношення сторін екрану (формат): Відношення ширини до висоти, наприклад: 4:3, 16:9, 16:10. Видима діагональ: розмір самої панелі, виміряний по діагоналі. Площа дисплеїв залежить також від формату: монітор з форматом 4:3 має велику площу, ніж з форматом 16:10 при однаковій діагоналі.

Слайд 11

Типи матриць РК моніторів: VA (Vertical Alignment) MVA - Multi-domain Vertical Alignment. Ця технологія розроблена компанією Fujitsu і теоретично є оптимальним компромісом практично у всіх областях. Горизонтальні і вертикальні кути огляду для матриць MVA складають 160 ° (на сучасних моделях моніторів 176-178 градусів), час відгуку приблизно в 2 рази менше, ніж для матриць IPS, а кольори відображаються набагато більш точно, ніж на старих TN + Film. MVA стала спадкоємицею технології VA, представленої в 1996 році компанією Fujitsu. Рідкі кристали матриці VA при виключеній напрузі вирівняні перпендикулярно по відношенню до другого фільтру, тобто не пропускають світло. При додатку напруги кристали повертаються на 90 °, і на екрані з'являється світла точка. Достоїнствами технології MVA є невеликий час реакції, глибокий чорний колір і відсутність, як гвинтовий структури кристалів, так і подвійного магнітного поля. Недоліки MVA в порівнянні з IPS: пропажа деталей в тінях при перпендикулярному погляді, залежність колірного балансу зображення від кута зору. Аналогами MVA є технології: -PVA (Patterned Vertical Alignment) від Samsung. -Super PVA від Samsung. -Super MVA від CMO. Матриця MVA / PVA вважається компромісною між TN і IPS, як за ціною, так і за споживчими якостями.

Слайд 12

Типи матриць РК моніторів: TN + film (Twisted Nematic + film) Частина "film" в назві технології означає додатковий шар, який застосовується для збільшення кута огляду (орієнтовно - від 90 ° до 150 °). TN + film - найпростіша технологія. До достоїнств технології можна віднести саме маленьке час відгуку серед сучасних матриць. IPS (In-Plane Switching) Технологія In-Plane Switching була розроблена компаніями Hitachi і NEC і призначалася для позбавлення від недоліків TN + film. Однак, хоча за допомогою IPS вдалося добитися збільшення кута огляду до 170 °, а також високої контрастності і передачі кольору, час відгуку залишилося на низькому рівні. На даний момент матриці, виготовлені по технології IPS єдині з РК-моніторів передають повну глибину кольору RGB (24 біта, по 8 біт на канал, на відміну від решти матриць, передавальних тільки по 6 біт на канал).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика