X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Проблема утилізації твердих побутових відходів"

Завантажити презентацію

"Проблема утилізації твердих побутових відходів"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проблема утилізації твердих побутових відходів Виконав Учень 11Б класу СЗШ №75 Колодій Максим

Слайд 2

Полігони твердих побутових відходів Полігон твердих побутових відходів - спеціальна споруда, призначена для ізоляції та знешкодження ТПВ. Полігони повинні гарантувати санітарно-епідеміологічну безпеку населення. На полігонах забезпечується статична стійкість ТПВ з урахуванням динаміки ущільнення, мінералізації, газовиділення, максимального навантаження на одиницю площі, можливості подальшого раціонального використання ділянки після закриття полігонів. Полігони можуть бути організовані для будь-яких за величиною населених пунктів. Рекомендується створення централізованих полігонів для груп населених пунктів.

Слайд 3

Ситуація з ТПВ в Україні На полігонах та звалищах України накопичилося вже близько 1 млрд. куб. метрів сміття. Щорічно ця цифра збільшується на 12 мільйонів тон. Всі ці відходи займають понад 7 тисяч гектарів землі. Мешканець українського міста викидає близько 250 кг сміття на рік.

Слайд 4

Проблеми з ТПВ Обсяг утворення ТПВ щорічно зростає. Не запроваджено роздільний збір сміття за окремими видами (скло, папір, побутові відходи, поліетилен). Використання відкритих контейнерів, які на сьогодні знаходяться у досить поганому стані (вражені корозією). Утворення несанкціонованих сміттєзвалищ. Недостатньо пунктів прийому вторинної сировини. Відсутність мінітехніки для прибирання вулиць. Захоронення ТПВ здійснюється на полігоні. Існуючий полігон не відповідає вимогам санітарних норм.

Слайд 5

Стисла характеристика Бориспільського полігону Форма власності (відомча приналежність) Власність територіальної громади м. Бориспіль Місце розташування полігону Бориспільський район, земліГлибоцькоїсільської ради Населений пункт, з якого ТВП приймаються на діючий полігон Бориспільський район, м. Бориспіль, м. Київ Середня відстань від постачальників сміття: м.Бориспіль/ м. Київ 3,5 км / 25км Кількість населення міст, з яких ТПВ приймаються на діючий полігон 1650,3 тис. чол. Рік початку захоронення ТПВ на діючий полігон 2002 рік