X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про альтернативні джерела енергії

Завантажити презентацію

Поняття про альтернативні джерела енергії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Альтернативні джерела енергії Вовкогон Катерина Сергіївна, вчитель хімії Трушівського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»

Слайд 2

Сотні тисячоліть вогнище слугувало людині єдиним джерелом тепла і світла. Енергія є основою життя людського суспільства, і його прогресивний розвиток пов'язаний з безпосереднім зростанням енергоспоживання, яке зросло протягом XX ст. більш ніж у 100 разів. За цей час органічного палива було спалено у багато разів більше, ніж за весь попередній час. Які ж перспективи очікують нас у XXI столітті?

Слайд 3

Вугілля Нафта Природний газ Уран Традиційні, невідновлювані, джерела вироблення електроенергії з органічного і ядерного палива:

Слайд 4

Відновлювані джерела енергії: Гідравлічна Сонячна Вітрова Припливна Геотермальна

Слайд 5

Якому з них віддати перевагу?

Слайд 6

Світовий океан, площею 1/3 земної поверхні, містить величезні запаси енергії: енергія сонячного випромінювання, поглинута океанською водою, що виявляється в: енергії морських течій (1018 кДж); хвиль; прибою; різниці температури різних шарів води; енергія тяжіння Місяця й Сонця, що викликає морські приливи й відливи. Сконструйовано морські хвильові електростанції, що використовують енергію коливання морської води