X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Майбутнє альтернативного палива

Завантажити презентацію

Майбутнє альтернативного палива

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація З хімії На тему : ” Майбутнє альтернативного палива” Виконала учениця 7-А класу Швець Анна

Слайд 2

Слайд 3

Па ливо альтернати вне  — це паливо, що є альтернативою (заміною) відповідним традиційним видам палива і яке виробляється (видобувається) з нетрадиційних джерел та видів енергетичної сировини.

Слайд 4

Сьогодні автомобілі заправляють переважно бензином та дизелем, але виготовляється дедалі більше біопального. Які перспективи в "альтернативного" палива?

Слайд 5

Слайд 6

Від біопалива ще більше шкоди? Згідно з дослідженням міжнародної групи хіміків під керівництвом Пауля Круцена, біопаливо може спричиняти більшу шкоду довкіллю, ніж чисте викопне паливо, тобто вугілля, нафта чи природний газ. Зважаючи на це, а також на той факт, що для вирощування сировини для біопалива використовується велика кількість сільськогосподарських угідь, в ЄС вимагають, щоб таке пальне виділяло як мінімум на 35 відсотків менше парникових газів, ніж "традиційне".

Слайд 7

Паливо з рослинної сировини виробляється зазвичай з рапсу, кукурудзи чи цукрової тростини. 

Слайд 8

 З рапсу, наприклад, можна також виробити й чисту рослинну олію. Олія для салатів, як виявляється, дуже добре спалюється у перероблених дизельних двигунах. Утім, через надмірну густину вона ж може й зашкодити деяким дизельним двигунам. Вирішення проблеми - використання біодизельного палива. Воно відрізняєт