X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологічні проблеми Чорного моря

Завантажити презентацію

Екологічні проблеми Чорного моря

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічні проблеми Чорного моря

Слайд 2

Чорне море — одне з найвіддаленіших від Світового океану. Площа його водозбірного басейну значно перевищує площу самого моря. Це зумовило надзвичайну його чутливість до впливу людської діяльності.

Слайд 3

Перевищення обсягу забруднень над асиміляційною здатністю морських екосистем, надходження до морів чужинних біологічних видів, використання природних морських ресурсів в обсягах, що перевищують їх потенціал, застосування екологічно шкідливих технологій добування морських ресурсів, транспортування і перевантаження морських вантажів тощо протягом останніх 30 років обумовили значні зміни природного стану морського довкілля.

Слайд 4

Протягом останніх десятиріч відбувалися евтрофікаційні процеси, забруднення морського шельфу токсичними речовинами, абразія берегів, втрати біологічного різноманіття і рибних ресурсів, значні втрати рекреаційних ресурсів.

Слайд 5

Берег Чорного моря вкритий нафтовими плямами. Основними забруднювальними компонентами морського середовища є нафтопродукти. Постійний вміст нафтопродуктів у морській воді пов'язаний з діяльністю промислових підприємств, портів, втратами під час бункерних операцій, виносом до моря з річковими водами і стічними водами комунальних очисних споруд. Нафтова пляма в акваторії Чорного моря поблизу Херсонської області.

Слайд 6

Вміст нафтопродуктів (в мг/л ) в морській воді основних регіонів Чорного моря