X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Грип"

Завантажити презентацію

"Грип"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Обережно грип Автор: учениця 11 класу Павловська М.

Слайд 2

Актуальність Грип є найбільш поширеним вірусним захворюванням, особливість якого є надзвичайно швидке поширення. Відомо, що уникає грипу тільки 1/5 громадян. Причому грип у дітей зустрічається частіше, ніж у дорослих.

Слайд 3

Ситуація захворюваності За офіційними статистичними даними, щороку в Україні реєструється від 3 до 5 млн. випадків захворюваності на грип та ГРВІ.

Слайд 4

Грип - це гостре вірусне захворювання дихальних шляхів, яке швидко поширюється від хворої людини до здорової повітряно-капельним шляхом. Грип

Слайд 5

Інкубаційний період – 7 днів.

Слайд 6

Профілактика: вакцинація; часто і ретельно мийте руки; уникайте контактів з людьми які чхають і кашляють; дотримуйтеся здорового способу життя, який включає повноцінний сон, здорову їжу, фізичну активність; пийте більше рідини; Приймайте вітамін С.

Слайд 7

Грип лікують за допомогою: Препаратів з доведеною активністю проти вірусу грипу; Препаратів, що пом'якшують симптоми (лихоманка, нежить, біль в горлі, кашель, головний біль); Дітям до 18 років та вагітним жінкам не рекомендовано вживати аспірин – подолати жар можна за допомогою парацетамолу.

Слайд 8

Грип не лікують за допомогою: антибіотиків; гомеопатичних препаратів; імуностимуляторів; виключно народних засобів.

Слайд 9

Будьте здорові!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія