X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життя і розум у Всесвіті"

Завантажити презентацію

"Життя і розум у Всесвіті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

"Життя і розум у Всесвіті"

Слайд 2

Вступ Немає нічого більш хвилюючого, ніж пошуки життя і розуму у Всесвіті. Унікальність земної біосфери і людського інтелекту кидає виклик нашої віри в єдність природи. Людина не заспокоїться, поки не розгадає загадку свого походження. На цьому шляху необхідно пройти три важливі щаблі: дізнатися таємницю народження Всесвіту, розв'язати проблему походження життя і зрозуміти природу розуму. У своєму рефераті я ставлю перед собою мету дізнатися, що у Всесвіті ми не самотні. Мені хочеться дізнатися про далеких космічних світах, про Всесвіт. На мій погляд, найголовніше в астрономії, дізнатися, як влаштований світ, чи є життя на інших планетах, самотні ми у безмежній Всесвіту або десь існує життя, як і наша?

Слайд 3

Виникнення розуму

Слайд 4

Виникнення розуму має бути найтіснішим чином пов'язана з докорінним поліпшенням і удосконаленням способів обміну інформацією між окремими особинами. Тому для історії виникнення розумного життя на Землі виникнення мови мало вирішальне значення. Чи можемо ми, однак, такий процес вважати універсальним для еволюції життя в усіх куточках Всесвіту? Швидше за все - ні! Адже в принципі при абсолютно інших умовах засобом обміну інформацією між особинами могли б стати не поздовжні коливання атмосфери (або гідросфери), в якій живуть ці особини, а щось зовсім інше.