X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Віртуальна аерокосмічна школа

Завантажити презентацію

Віртуальна аерокосмічна школа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

«Віртуальна аерокосмічна школа» «Віртуальна школа» – це реальність! Час йде, з ним невблаганно змінюється світ. Постіндустріальне суспільство робить значні кроки у напрямку інформатизації всіх своїх напрямків. Цифрові та інформаційні технології починають відігравати вирішальну роль в успішності подальшого розвитку галузей промисловості, культури та освіти. Логічно, що повинні змінюватися підходи і до форм та моделей позашкільної освіти. Одним з шляхів популяризації напрямків технічної творчості можуть стати дистанційні методи освітніх програм, які являють собою сукупність різноманітних форм навчання на відстані, коли викладач і учень розділені простором. Такий підхід дає змогу розв’язати ряд організаційних проблем, дає змогу в рази (!) збільшити освітню аудиторію, залучити до технічної творчості учнів і педагогів з різних куточків країни, тим самим стираючи географічні межі освітніх груп.

Слайд 3

Мета проекту «Віртуальна аерокосмічна школа» - дистанційна популяризація аерокосмічної освіти, технічної творчості. Підготовка та удосконалення викладацьких кадрів. Демократизація процесу отримання додаткових знань всіма бажаючими, незалежно від їх географічного місцеположення та віку. Аудиторія проекту – всі бажаючі, зацікавленні у отриманні та вдосконаленні своїх знань в заданому напрямку історії, техніки, технології, моделювання з 12-ти річного віку. Проект відкритий для учнів та викладачів з усіх регіонів України. Структура проекту – дистанційна аерокосмічна освіта має на увазі проходження обов’язкового базового вступного курсу інформаційних комунікацій (КІК), а також широкого спектру спеціалізованих курсів, які зачіпають тематику авіації та космонавтики. Проведення власних віртуальних конкурсів, майстер-класів. Створення комунікативного майданчика для спілкування учнів школи з педагогами та між собою за допомогою Форуму проекту. Реклама тематичних конкурсів загальноукраїнського масштабу серед користувачів даного інформаційного ресурсу. Навчання проходить у вигляді віртуальних «навчальних років», які перериваються віртуальними канікулами.

Слайд 4

Структура освітніх курсів – кожен курс включає цикл лекцій, кожна з яких закінчуються обов’язковим тестовим завданням, а також двома видами додаткових завдань – лабораторна робота та творча робота. Додаткові завдання необов’язкові до виконання, але вони приносять додаткові рейтингові бали учням. Курс вважається закінченим, якщо слухачем були опрацьовані всі лекції протягом кожного з «навчальних років», та набрана необхідна мінімальна кількість рейтингових балів. По закінченню курсу навчання слухач отримує відповідний електронний сертифікат. Система оцінювання знань – визначається індивідуальним рейтингом учня. Рейтинг визначається сумою балів, набраних слухачем в процесі опановування вибраного курсу. Рейтинг складається викладачем кожного курсу, але є і загальний рейтинг (сумарний залік успішності по всім вибраним курсам на протязі «навчального року»). Рейтингова система оцінювання відкрита, що дозволяє ввімкнути мотиваційну складову слухача. Участь у конкурсах та олімпіадах Школи також підвищує загальний рейтинг.