X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сонячна система"

Завантажити презентацію

"Сонячна система"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

підготувала: учениця 11-А класу ХЗОШ №102 Антіпова Маоія Презентація з астрономії на тему:”Планети Сонячної системи”

Слайд 2

Океан бездонний, океан безкрайній, Безповітряний, темний і надзвичайний, У ньому живуть Всесвіти, зірки і комети, Є і жилі, може бути, планети…. Космос

Слайд 3

1.Зупинка «Сонце»

Слайд 4

Це випромінювання сильно впливає на всі тіла Сонячної системи: нагріває їх, позначається на атмосферах планет, дає світло й тепло, необхідні для життя на Землі. Водночас Сонце — найближча до нас зоря, в якої, на відміну від усіх інших зірок, можна спостерігати диск, і за допомогою телескопа вивчати на ньому дрібні деталі, розміром до кількох сотень кілометрів.

Слайд 5

Навколо нашої зірки – Сонця – обертаються планети, і разом із ним вони утворюють Сонячну систему.

Слайд 6

2.Зупинка « Планети» 1) Меркурій — найближча до Сонця планета. Меркурій належить до земного типу планет. Після позбавлення Плутона статусу планети, Меркурій є найменшою планетою Сонячної системи. Меркурій найшвидше обертається навколо Сонця, тому і зветься ім’ям крилатого бога, що дуже швидко пересувається за допомогою крилатих сандалій.

Слайд 7

2) Венера – планета земного типу. Венера — третій за яскравістю об'єкт на небі. Належить до планет, відомих людству з найдавніших часів. Венера – найяскравіша й найспекотніша планета, та названа іменем римської богині кохання за свій яскравий блиск.

Слайд 8

3) Земля — третя від Сонця планета Сонячної системи, єдина планета, на якій в