X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗНО – демократичний шлях до професійного та життєвого майбутнього молоді

Завантажити презентацію

ЗНО – демократичний шлях до професійного та життєвого майбутнього молоді

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗНО – демократичний шлях до професійного та життєвого майбутнього молоді УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ Сімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти Сімферополь, 2011

Слайд 2

Особливості проведення ЗНО

Слайд 3

Наказ МОНУ від 26.08.2010 року № 833 “ Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до ВНЗ України в 2011 році ”; Наказ МОНУ від 22.12.2010 року №1265 “ Про затвердження календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році ”; Наказ УЦОЯО від 14.12.2010 року №153 “ Про затвердження документів, що регламентують порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2011 році ”. Нормативно-правова база:

Слайд 4

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА 2 та 3 червня 2011 р. МАТЕМАТИКА 8 червня 2011 р. ІНОЗЕМНІ МОВИ 6 червня 2011 р. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 16 червня 2011 р. БІОЛОГІЯ 14 червня 2011 р. ХІМІЯ 24 червня 2011 р. ГЕОГРАФІЯ 22 червня 2011 р. ФІЗИКА 20 червня 2011 р. РОСІЙСЬКА МОВА 10 червня 2011 р. Відповідно до Наказу МОНУ від 22.12.2010 року №1265 “ Про затвердження календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році ”, тестування проходитиме:

Слайд 5

Загальна кількість предметів, вибраних Вами для складання тестів, не повинна перевищувати П’ЯТИ. Для вступу до ВНЗ тестування з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ – ОБОВ’ЯЗКОВЕ! Ви маєте право переобрати предмети тестувань шляхом повторної реєстрації! Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови. До переліку предметів ЗНО внесено російську мову.

Слайд 6

Результати ЗНО зараховуються як вступні випробовування до ВНЗ за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямування)

Слайд 7

Дізнайтеся про умови вступу до обраного ВНЗ Оберіть спеціальність та визначтеся із ВНЗ Зареєструйтесь, отримайте сертифікат Візьміть участь у тестуванні Перевіряйте результати тестування на персональній сторінці Роздрукуйте інформаційну картку (додаток до сертифіката) КРОКИ

Слайд 8

Здійснення реєстрації учасників ЗНО

Слайд 9

Зовнішнє незалежне оцінювання може пройти будь-яка особа, яка має повну загальну середню освіту або є випускником закладу системи загальної середньої освіти поточного навчального року та планує у 2011 році вступати до ВНЗ України.

Слайд 10

Строки проведення реєстрації: з 9-00 год. 1 січня 2011 року до 24-00 год. 28 лютого 2011 року

Слайд 11

Крок 1. Визначтеся з напрямом підготовки (спеціальністю), за яким бажаєте навчатись у ВНЗ.

Слайд 12

Крок 2. Зверніться до приймальної комісії ВНЗ, до якого плануєте вступати, та ознайомтесь із Правилами прийому, де вказано перелік конкурсних предметів, результати ЗНО з яких мають бути зазначені в Сертифікаті ЗНО.

Слайд 13

Ознайомитися з переліком предметів, які необхідно скласти для вступу в ВНЗ можна на офіційних сайтах ВНЗ та в Інформаційних листках №6-1, №6-2, №7-1, №7-2, №7-3, розміщених на сайті СРЦОЯО (http://crimeatest.org.ua/).

Слайд 14

Крок 3. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Слайд 15

У 2011 році ЗНО проводитиметься з 12 предметів: українська мова та література; математика; історіяУкраїни; фізика; біологія; географія; хімія; російська мова; іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська).

Слайд 16

Крок 4. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали.

Слайд 17

Необхідні для реєстрації документи та матеріали: копія паспортного документа або свідоцтва про народження(для осіб, які народилися після 01.09.1994 р. та не отримали паспорт); копія документа про повну загальну середню освіту; висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях); дві фотокартки розміром 3х4 см; переклади документів державною мовою, завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою).

Слайд 18

Крок 5. Оформіть заяву-реєстраційну картку.

Слайд 19

Ви можете зробити це самостійно, скориставшись Програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти ЗНО в 2011 році.

Слайд 20

Почати Уважно прочитайте права та обов’язки осіб, які проходять ЗНО та поставте позначку Програма створення заяви-реєстраційної картки особи

Слайд 21

Далі Програма створення заяви-реєстраційної картки особи Заповніть поля необхідними даними: 1. Дата народження; 2. Тип документа, на підставі якого будете реєструватися - паспорт або свідоцтво про народження (для осіб які народилися після 1 вересня 1994 р. та не отримали паспорт); 3. Номер контактного телефону;

Слайд 22

Програма створення заяви-реєстраційної картки особи 4. Адреса вашого ФАКТИЧНОГО місця проживання;

Слайд 23

Програма створення заяви-реєстраційної картки особи 5. Рік отримання атестата

Слайд 24

Програма створення заяви-реєстраційної картки особи Якщо Ви є випускником поточного навчального року, виберіть тип навчального закладу з наведеного переліку, в якому здобуваєте повну загальну середню освіту. Та укажіть назву загальноосвітнього навчального закладу.

Слайд 25

Зразок довідки з місця навчання за зразком, установленим УЦОЯО для осіб, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році.

Слайд 26

Програма створення заяви-реєстраційної картки особи Оберіть та позначте предмети, з яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання. Також, якщо потрібно оберіть мову перекладу тесту.

Слайд 27

Програма створення заяви-реєстраційної картки особи Якщо Ви потребуєте в створенні специфічних умов, укажіть номер висновку закладу охорони здоров’я та дату видачі цього висновку.

Слайд 28

Програма створення заяви-реєстраційної картки особи Обов’язково роздрукуйте заяву-реєстраційну картку

Слайд 29

Програма створення заяви-реєстраційної картки особи Зразок роздрукованої Заяви-реєстраційної картки

Слайд 30

Уважно перевірте дані, зазначені Вами в бланку заяви-реєстраційної картки. Заповніть заяву-реєстраційну картку згідно з вимогами програми. Програма створення заяви-реєстраційної картки особи

Слайд 31

Програма створення заяви-реєстраційної картки особи Роздрукуйте Контрольно-інформаційний лист до заяви-реєстраційної картки. Та надішліть поштовим відправленням до СРЦОЯО: Заяву-реєстраційну картку; Копію паспорта (або свідоцтва про народження); Копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників 2011 року – довідку з місця навчання). На копіях документів не забудьте написати “ Із оригіналом згідно ” та поставити власний підпис.

Слайд 32

Якщо Ви не змогли сформувати Заяву-реєстраційну картку самостійно, Ви можете звернутися до Пунктів реєстрації (ПР).

Слайд 33

Інформацію про розташування ПР в АР Крим, Херсонській області та м. Севастополі розміщено на веб-сайті СРЦОЯО (http://crimeatest.org.ua/).

Слайд 34

Для цього зайдіть на сайт Сімферопольського РЦОЯО та виберіть розділ “РЕЄСТРАЦІЯ 2011”.

Слайд 35

Навпроти Вашої області натисніть “ДЕТАЛЬНІШЕ”, та оберіть найближчий до Вас пункт реєстрації. Детальніше

Слайд 36

Крок 6. Надішліть не пізніше 28 лютого на адресу Сімферопольського РЦОЯО реєстраційні документи!!!

Слайд 37

Адреса, на яку необхідно відправити реєстраційні документи: а/с 10, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95026

Слайд 38

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом.

Слайд 39

Зразок Сертифікату

Слайд 40

- Не ламінуйте сертифікат. - Не переклеюйте фотографію. - Не руйнуйте голографічну наліпку. - Зберігайте документ у пластиковому файлі. ПАМ'ЯТАЙТЕ! Без сертифіката Вас не допустять до складання тестів!!!

Слайд 41

У разі втрати або пошкодження Сертифіката абітурієнт повинен особисто звернутися до СРЦОЯО з письмовою заявою про виготовлення дубліката Сертифіката. Абітурієнт зобов'язаний пред’явити документ, що засвідчує особу, на підставі якого відбувалася реєстрація, надати фотокартку розміром 3х4 см та зіпсований Сертифікат (у разі його пошкодження).

Слайд 42

Для кожної зареєстрованої особи на веб-сайті УЦОЯО створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та пін-кодом, указаним у ньому. УВАГА! Не передавайте Ваш PIN-код іншим особам

Слайд 43

Пам’ятайте! Реєстрація вважається завершеною, якщо Ви отримали сертифікат ЗНО

Слайд 44

Застереження Ви не будете зареєстровані для проходження ЗНО, якщо: - надасте не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації; - неналежно оформите заяву-реєстраційну картку; - зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані; - подасте заяву пізніше встановленого терміну (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Слайд 45

Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо немає можливості створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до висновку закладу охорони здоров’я.

Слайд 46

Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде повідомлено рекомендованим листом.

Слайд 47

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали підтвердження про реєстрацію або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до Сімферопольського РЦОЯО за телефоном інформаційної підтримки.

Слайд 48

Якщо у Вас виникла потреба змінити перелік предметів, із яких необхідно складати тести, внести зміни до персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру реєстраційні документи та раніше отриманий Сертифікат.

Слайд 49

Повторна реєстрація Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 20 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Слайд 50

Права та обов'язки учасників ЗНО

Слайд 51

Учасники тестування мають право на: виконання тестів, що відповідають вимогам програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених МОНУ; ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за проведення тестування; доступ до інформації про мету, програми, порядок проходження ЗНО, форми тестових завдань, час і місце проведення тестувань, форму та час повідомлення результатів ЗНО; безпечні умови під час тестування; апеляцію щодо порушення процедури проведення та результатів зовнішнього оцінювання; конфіденційність результатів тестування;

Слайд 52

Учасники тестування зобов'язані: своєчасно прибути до визначеного УЦОЯО пункту тестування з документами, необхідними для проходження ЗНО; ознайомитися з інформацією про порядок проходження ЗНО; ввічливо ставитися до осіб, які проводять тестування чи беруть у ньому участь; виконувати вказівки та вимоги персоналу пункту тестування, що стосуються процедури проведення ЗНО; під час перебування в пункті тестування не користуватися мобільними телефонами, фото- й відеоапаратурою, калькуляторами тощо. Підручниками, посібниками записками тощо. не спілкуватися з іншими учасниками тестування, не передавати різні матеріали, не консультувати чи консультуватися тощо.

Слайд 53

Заборонено: спілкуватися з іншими абітурієнтами та заважати іншим у роботі над тестом; мати при собі будь-які засоби зв'язку, пристрої зчитування, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали тощо; передавати будь-які предмети та матеріали; псувати майно навчального закладу та інших учасників. У разі порушення цих вимог Вас буде позбавлено права на продовження роботи над тестом, а виконані завдання – анульовано!

Слайд 54

Контактна інформація СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ 95026 Автономна Республіка Крим, м. Сімферополь, вул. Семашка, 15 тел. /факс 0 (652) 547-648 e-mail: rc.simferopol@testportal.com.ua УЦОЯО: www.testportal.gov.ua СРЦОЯО: www.crimeatest.org.ua Регіон Контакти «гарячої лінії» email: Автономна Республіка Крим 0506335877, 0(652)601-967 zno_ark@ukr.net ICQ – 433136769 Херсонська область 0953801965, 0(652)601-967 zno_khe@ukr.net ICQ – 436537039 м. Севастополь 0504970871, 0(652)601-967 zno_sev@ukr.net ICQ – 402807499

Слайд 55

Дякуємо за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання