X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗНО 2013

Завантажити презентацію

ЗНО 2013

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Основні етапи ЗНО 2013: Реєстрація учасників: 04.01 – 05.03.2013 Проведення ЗНО: 03.06 – 27.06.2013 Оголошення результатів: 18.06 – 07.08.2013 Додаткова сесія ЗНО: 04.07 – 11.07.2013

Слайд 2

Проведення ЗНО. Червень 2013 пн вт ср чт пт сб вс           1 2 3 ХІМІЯ 4 5 УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА 6 УКРАЇНСЬКАМОВА І ЛІТЕРАТУРА 7 8 ІНОЗЕМНІ МОВИ 9 10 РОСІЙСЬКА МОВА 11 12 МАТЕМАТИКА 13 МАТЕМАТИКА 14 15 ГЕОГРАФІЯ 16 17 ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ 18 19 ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 20 ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 21 22 ФІЗИКА 23 24 25 БІОЛОГІЯ 26 27 СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА 28 29 30

Слайд 3

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь у ЗНО 2013 триває з 4 січня до 5 березня 2013 року

Слайд 4

Реєстрація здійснюється на підставі надісланих до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти реєстраційних документів. Адреса відправки: а/с 91, Донецьк, Донецька область, 83001

Слайд 5

Заява-реєстраційна картка генерується за спеціальною комп’ютерною програмою, розміщеною на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua Заява роздруковується та заповнюється особисто учасником.

Слайд 6

Увага! При заповненні реєстраційної картки необхідно звернути увагу на наступні моменти: адреса місця постійного проживання (за цією інформацією буде здійснено розподіл за пунктами тестування та надіслано сертифікат та запрошення-перепустку для участі у ЗНО ); мова, якою необхідно перекласти тести (за потребою). Абітурієнт, який виявив бажання скласти тест однією з мов національних меншин, отримає для роботи тестовий зошит, укладений відповідною мовою (тестовий зошит, укладений українською мовою, йому видаватися не буде); мова, якою необхідно перекласти інформаційний бюлетень (за потребою). На інформаційній сторінці буде розміщено бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік», укладений відповідною мовою; oрієнтовний текст заяви надано у програмі створення заяви-реєстраційної картки.

Слайд 7

Заява-реєстраційна картка оформлюється особисто учасником тестування

Слайд 8

З програми створення заяви-реєстраційної картки роздруковується контрольно-інформаційний лист (його необхідно розрізати по лінії розрізу, верхня частина залишається в учасника зовнішнього незалежного оцінювання до отримання Сертифіката).

Слайд 9

В установлений термін з 4 січня до 5 березня 2013 року потрібно надіслати поштовим відправленням (бажано рекомендованим листом) до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (а/с 91, м. Донецьк, Донецька область, 83001) комплект реєстраційних документів: заяву-реєстраційну картку; копію паспорта (особи, які не мають паспорта і яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося шістнадцять років, можуть подавати копію свідоцтва про народження); довідку з навчального закладу або копію атестата; копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові (у разі потреби); висновок закладу охорони здоров’я (у разі потреби).

Слайд 10

За номером заяви – реєстраційної картки (він вказаний у контрольно-інформаційному листі до заяви-реєстраційної картки) або номером поштового відправлення (він вказаний у квитанції, яка надається на пошті) потрібно перевірити стан вашого поштового відправлення на сайті Донецького регіонального центру test.dn.ua (на сайті буде зазначена інформація про отримання листа ДРЦОЯО, опрацювання реєстраційних документів, дата друку та відправки сертифіката).

Слайд 11

Для завершення процедури реєстрації Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти надсилає рекомендованим поштовим відправленням: бланк сертифіката; реєстраційну картку абітурієнта; інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013рік»; повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Слайд 12

Після відправлення листа з реєстраційними документами до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти необхідно періодично відвідувати поштове відділення для отримання рекомендованого листа з сертифікатом або відмовою в реєстрації. Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до поштового відділення. У разі відсутності листа на поштовому відділенні, зателефонуйте до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки: 062-297-67-64 062-297-14-23

Слайд 13

Для кожного абітурієнта після завершення процедури реєстрації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.

Слайд 14

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня 2013 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем). ! Після отримання листа з відмовою в реєстрації особа може надіслати до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти комплект реєстраційних документів повторно, усунувши причини, що стали підставою для відмови. У такому разі до комплекту реєстраційних документів додається копія листа регіонального центру оцінювання якості освіти про відмову в реєстрації. ! Після отримання сертифіката абітурієнт може внести зміни до реєстраційних даних шляхом повторної реєстрації. У такому разі абітурієнт, крім комплекту реєстраційних документів, має надіслати отриманий раніше сертифікат. УВАГА! Не надсилайте реєстраційні документи повторно не дочекавшись від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти лист з сертифікатом або лист з відмовою.

Слайд 15

У разі втрати або пошкодження сертифіката абітурієнт повинен особисто звернутися до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти з письмовою заявою про виготовлення дубліката сертифіката. Абітурієнт зобов'язаний пред’явити документ, що посвідчує особу, на підставі якого відбувалася реєстрація, надати фотокартку розміром 3х4 см та зіпсований сертифікат (у разі його пошкодження). Виготовлення дубліката сертифіката здійснюється за кошти фізичної особи, яка його замовляє.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання