X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗНО 2010

Завантажити презентацію

ЗНО 2010

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

З Н О 2 0 1 0

Слайд 2

Дати проведення ЗНО Українська мова : 02.06.2010 03.06.2010 04.06.2010 Іноземні мови: 07.06.2010 Біологія : 09.06.2010 Географія : 11.06.2010

Слайд 3

Математика : 14.06.2010 15.06.2010 Історія України: 17.06.2010 18.06.2010 Хімія : 21.06.2010 Фізика : 23.06.2010 Дати проведення ЗНО

Слайд 4

8.2. Абітурієнт допускається в пункт тестування при наявності: 8.2.1.. Документа, на підставі якого відбувалася реєстрація для участі в зовнішньому оцінюванні(паспорта або свідоцтва про народження); 8.2.2. Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, на якому обов’язково мають бути фотографія абітурієнта та голографічна наліпка; 8.3.3. Запрошення – перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Копії документів зазначених в пунктах 8.2.1., 8.2.2. не дають права на допуск абітурієнтів до пункту тестування Витяг із наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 08.04.2010 №42 “Про документи, що регламентують роботу пунктів тестування в 2010 році.”

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Витяг із наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 08.04.2010 №42 “ Про документи, що регламентують роботу пунктів тестування в 2010 році. ” 8.1. Допуск абітурієнтів до пункту тестування здійснюється черговим під керівництвом помічника відповідального за пункт тестування та розпочинається за 45хвилин до початку зовнішнього оцінювання; 8.3. Допуск абітурієнтів до пункту тестування припиняється 0 10годині 50 хвилин. Абітурієнти, які запізнилися, до пункту тестування не допускаються. Факт запізнення фіксується у Карті спостереження.

Слайд 9

9.1. При вході до аудиторії інструктор проводить повторну ідентифікацію за наданим паспортом (свідоцтвом про народження) і сертифікатом, визначає йому робоче місце (відповідно до Аудиторного протоколу й індивідуальної паперової наліпки), попереджає про необхідність залишити речі, непередбачені процедурами зовнішнього незалежного оцінювання(верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші електронні прилади тощо), та вказує місце для їхнього розміщення.

Слайд 10

9.2. Тестування розпочинається об 11-й годині. 9.3. Допуск абітурієнтів до аудиторії для проходження зовнішнього незалежного оцінювання припиняється об 11-й годині. Факт запізнення абітурієнта фіксується в Аудиторному протоколі, повідомляється відповідальному за пункт тестування; особа, яка запізнилася, супроводжується черговим до виходу з пункту тестування.

Слайд 11

9.4. Право на вхід до аудиторії після початку зовнішнього незалежного оцінювання мають: уповноважена особа та відповідальний за пункт тестування; працівники Українського та регіональних центрів; особи, які уповноважені на здійснення державного контролю за проведенням зовнішнього оцінювання; медичний працівник (за запрошенням і в супроводі відповідального за пункт тестування).

Слайд 12

9.10.Під час тестування абітурієнти мають право з дозволу старшого інструктора вийти з аудиторії до закінчення роботи над тестом. Одночасний вихід кількох абітурієнтів до завершення їхньої роботи над тестом заборонено. 9.13. Протягом 30 хвилин після завершення зовнішнього оцінювання абітурієнти можуть отримати свій тестовий зошит в аудиторії, де проходили тестування (за їхнім бажанням).

Слайд 13

11.5. Абітурієнт позбавляється права на продовження роботи над тестом, якщо він протягом часу відведеного на складання тесту, в приміщеннях пункту тестування: заважає іншим абітурієнтам у роботі над тестом або особам, які проводять зовнішнє оцінювання, виконувати покладені на них обов’язки; спілкується з іншими абітурієнтами або передає їм будь-які предмети чи матеріали; має при собі будь-які засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації , друковані чи рукописні матеріали, що непередбачені процедурами тестування; псує майно навчального закладу або інших учасників.

Слайд 14

11.1. Якщо абітурієнт виявив порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання, що може негативно вплинути на його результати, він має право до моменту свого виходу з пункту тестування звернутися через уповноважену особу з апеляційною заявою до регламентної комісії регіонального центру.

Слайд 15

ЗНО проводиться… В одному з навчальних закладів міста (пункт тестування); Місце, дата і час тестування будуть вказані в запрошенні. Якщо за 10 днів до початку першого тестування не надійшло запрошення, то потрібно роздрукувати запрошення, скориставшись персональною сторінкою на сайті УЦОЯО.

Слайд 16

У день тестування Прийти до пункту тестування не пізніше як за 30 хв. до початку тестування. Мати з собою дійсне посвідчення особи, сертифікат, а також запрошення на тестування. Залишити вдома будь-які технічні пристрої та інші носії, що дають можливість збирати, зберігати та передавати інформацію. Взяти з собою 1 – 2 капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору, за бажанням – маленьку пляшку з питною водою. Під час тестування учасник має можливість вийти з аудиторії за власною потребою (без продовження часу, необхідного для виконання тесту).

Слайд 17

На пункті тестування

Слайд 18

Слайд 19

В аудиторії

Слайд 20

Слайд 21

Зразок бланку А Увага! Цей бланк перевіряє комп’ютер! Записана цифра або літера не має виходити за межі білого прямокутника. Виправлення необхідно робити в спеціально відведеній частині бланка!

Слайд 22

Зразок бланку Б Увага! Цей бланк перевіряє спеціально підготовлений екзаменатор

Слайд 23

ОБРОБКА РЕЗУЛЬТАТІВ Комп’ютер Спеціально підготовлені екзаменатори

Слайд 24

Апеляція Кожен учасник ЗНО має право подати апеляцію: щодо порушення процедури тестування - технологічні порушення - неправильні, на думку учасників тестування, дії персоналу пункту тестування - природні та техногенні катастрофи - групове запізнення на тестування учасників. У зазначених випадках апеляція подається учасником, не покидаючи пункту тестування.

Слайд 25

Куди звертатися за інформацією? www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) 8-044-503-37-93, 8-044-223-20-51 – телефони УЦОЯО www.kievtest.org.ua – сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (КРЦОЯО)

Слайд 26

Бажаємо успіхів!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне