X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗНО 2011

Завантажити презентацію

ЗНО 2011

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗНО - 2011 Особливості проведення та реєстрації

Слайд 2

Наказ Міністерства освіти і науки України від 26 серпня 2010 року № 833 ПРЕДМЕТИ ТЕСТУВАННЯ Українська мова та література. Історія України. Математика. Біологія. Географія. Фізика. Хімія. Російська мова. Іноземна мова (за вибором): англійська; німецька; французька; іспанська.

Слайд 3

Наказ Міністерства освіти і науки України від 26 серпня 2010 року № 833 до переліку предметів додається тестування з російської мови; обов’язковим є тестування з української мови та літератури; результати ЗНО зараховуються як результати конкурсних випробувань до вищих навчальних закладів.

Слайд 4

МОВИ СКЛАДАННЯ ТЕСТІВ Кримськотатарська. Молдовська. Польська. Російська. Румунська. Угорська.

Слайд 5

Календар ЗНО-2011

Слайд 6

МАТЕРІАЛИ ДО ПІДГОТОВКИ Програми та загальні характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року Тести 2008, 2009, 2010 р.р. Спецвипуски “ТІМО 2011 абітурієнт” Пробне тестування 2011 р.

Слайд 7

Зміни в специфікації

Слайд 8

В тестових зошитах будуть розміщені: Математика – Таблиця значень тригонометричних функцій деяких кутів. Фізика - Таблиця префіксів до одиниць SI. Хімія – таблиці: “Періодична система хімічних елементів Д.І.Менделєєва” “Розчинність кислот, солей та основ у воді” “Ряд активності металів”

Слайд 9

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО -2011 Терміни реєстрації: 1 січня – 28 лютого 2011 р.

Слайд 10

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО -2011 Реєстрація здійснюється на підставі надісланих до регіонального центру реєстраційних документів Адреса відправки: а/с 6624, Донецьк, Донецька область, 83001

Слайд 11

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ До регіонального центру поштою надсилається: заява – реєстраційна картка, яка генерується за спеціальною комп'ютерною програмою, розміщеною на веб-сайті УЦОЯО, роздуковується та заповнюється особисто учасником; копія паспорта або, у разі відсутності паспорта, свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2010 року не виповнилося 16 років); копію документа про повну загальну середню освіту або довідку з навчального закладу за зразком УЦОЯО (для осіб, які отримають документ про повну загальну середню освіту в поточному навчальному році); Копії документів завіряються підписом заявника та надписом «З оригіналом згідно» висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих(специфічних) умов(для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження тестувань).

Слайд 12

УВАГА! Для генерування заяви-реєстраційної картки абітурієнт звертається за допомогою до працівника консультаційного пункту реєстрації, або створює її самостійно, скориставшись спеціальною програмою, розробленою в Українському центрі та розміщеною на його офіційному веб-сайті.

Слайд 13

Для створення заяви-реєстраційної картки до програми вводяться: дата народження; дані паспорта (свідоцтва про народження); номер контактного телефону; адреса місця постійного проживання; рік отримання документа про повну загальну середню освіту; відомості про навчальний заклад(для випускників поточного навчального року); перелік навчальних предметів, із яких учасник бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання; мова, якою необхідно перекласти тести; номер і дата видачі висновку закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих(специфічних) умов.

Слайд 14

УВАГА! кожен учасник ЗНО 2011 може обрати не більше п’яти предметів для тестування; текст заяви, прізвище та дані паспорта (свідоцтва) учасник заповнює особисто; на заяву-реєстраційну картку у відповідних місцях наклеюються дві фотокартки розміром 3Х4 см.

Слайд 15

Заява та реєстраційна картка

Слайд 16

Зразок довідки

Слайд 17

УВАГА! До заяви програмою формується контрольно-інформаційний лист, який також необхідно роздрукувати та уважно прочитати

Слайд 18

Контрольно- інформаційний лист

Слайд 19

Адреса відправки а/с 6624, м. Донецьк, Донецька обл., 83001

Слайд 20

УВАГА! Заяви, надіслані до регіонального центру з неповним комплектом документів або оформлені неналежним чином (відсутність тексту заяви, підпису т. і.), розглядаються регламентною комісією та повертаються заявникові з листом-відмовою в реєстрації.

Слайд 21

Реєстрацію здійснює регіональний центр. Рекомендованим листом заявнику надсилається : реєстраційна картка абітурієнта бланк Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання інформаційний бюлетень повідомлення про створення особливих умов(повертається і надана довідка лікувальної установи)

Слайд 22

опис

Слайд 23

ВАЖЛИВО! Внесення змін до реєстраційних даних передбачено протягом терміну реєстрації та наступних 20-ти календарних днів. При перереєстрації необхідно повторно надати повний комплект необхідних документів та при відмові – копію листа регламентної комісії.

Слайд 24

ВАЖЛИВО! У разі відмови від проходження ЗНО абітурієнт надсилає отриманий Сертифікат та заяву про відмову на адресу регіонального центру. У разі втрати або пошкодження сертифіката абітурієнт повинен особисто звернутися до регіонального центру з письмовою заявою про виготовлення дубліката. Виготовлення дубліката здійснюється за кошти фізичної особи, яка його замовляє.

Слайд 25

Подальші дії абітурієнта: Після отримання Сертифіката необхідно перевірити наявність персональної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО за номером Сертифіката та пін-кодом, указаним в ньому.

Слайд 26

ПУНКТИ ТЕСТУВАННЯ ЗНО-2011 В БАЗОВИХ АДМІНІСТРАТИВНИХ ОДИНИЦЯХ. Пункти тестування з французької, німецької та іспанської мови будуть створюватися лише в обласних центрах.

Слайд 27

Створення особливих умов для абітурієнтів: із порушеннями опорно-рухового апарату – в аудиторіях, що знаходяться на перших поверхах пунктів тестування; із вадами слуху – в аудиторіях, де здійснюватиметься сурдопереклад, (як правило, такі аудиторії створюватимуться в пунктах тестування, розміщених в обласних центрах).

Слайд 28

Донецька область

Слайд 29

Луганська область

Слайд 30

АЛГОРИТМ ДІЙ АБІТУРІЄНТА Крок перший. Обрати вищий навчальний заклад, у якому бажаєте навчатися (напрям підготовки, спеціальність). Крок другий. Звернувшись до приймальної комісії ВНЗ, ознайомитися з Правилами прийому та переліком конкурсних предметів, з яких потрібно мати сертифікат ЗНО. Крок третій. Дізнатися про УМОВИ реєстрації бажаючих взяти участь у зовнішньому оцінюванні. Підготувати необхідні документи ТА НАДІСЛАТИ ЇХ НА АДРЕСУ - а/с 6624, м.Донецьк, Донецька обл., 83001

Слайд 31

АЛГОРИТМ ДІЙ АБІТУРІЄНТА Крок четвертий. Отримати від регіонального центру Сертифікат, реєстраційну картку, «Інформаційний бюлетень». Крок п’ятий. Перевірити персональну сторінку за номером та пін-кодом Сертифіката. Крок шостий. Перевірити реєстраційну картку. Внести зміни до реєстраційних даних, якщо виникне така потреба, пройшовши процедуру реєстрації повторно та повернувши Сертифікат.

Слайд 32

АЛГОРИТМ ДІЙ АБІТУРІЄНТА Крок сьомий. Отримати запрошення на тестування поштою або роздрукувати його з персональної сторінки. Крок восьмий. Заздалегідь ознайомитися на сайті регіонального центру test.dn.ua з маршрутом доїзду до пункту тестування. Крок дев'ятий. З'явитися на пункт тестування вчасно та з необхідними документами. Пересвідчитися, що сидите на своєму місці: звірити номер стола, надпис на індивідуальній наліпці з номером в аудиторному списку та протоколі.

Слайд 33

АЛГОРИТМ ДІЙ АБІТУРІЄНТА Крок десятий. Ні в якому разі не використовувати і не мати при собі під час складання тесту мобільний телефон, друковані та рукописні матеріали і т.і. Уважно слухати типову промову та виконувати всі необхідні дії. Намагатися відповісти на всі запитання тесту. Крок одинадцятий. Під час тестування отримати відмітку в Сертифікаті (до Вас підійде уповноважена особа з печаткою Українського центру). Крок дванадцятий. Слідкувати за результатами зовнішнього незалежного оцінювання на персональній сторінці та роздрукувати Інформаційну картку після отримання всіх результатів. Крок тринадцятий. Надати документи до приймальної комісії. Відслідковувати результати конкурсу в інформаційній системі «Конкурс».

Слайд 34

ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ Сайт Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua Сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua Інформаційно-реєстраційний бюлетень “Зовнішнє незалежне оцінювання 2011”

Слайд 35

ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ Персональна інформаційна сторінка учасника ЗНО, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та пін-кодом, указаним у ньому. На цій сторінці можна: перевірити реєстраційні дані; роздрукувати запрошення; роздрукувати додаток до сертифікату з результатами тестування (ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ). 

Слайд 36

УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ВНЗ наказ Міністерства освіти і науки від 19 жовтня 2010 р. № 961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України», зареєстрований у Міністерстві юстиції

Слайд 37

Строки проведення вступної компанії прийом документів – 1- 31 липня 2011 року; вступні екзамени – 23-31 липня 2011року; оприлюднення рейтингового списку вступників - 1 серпня 2011 року; зарахування: за держзамовленням – не пізніше 10 серпня 2011 року; за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 25 серпня 2011 року.

Слайд 38

Мінімальна кількість балів: для здобуття рівня молодшого спеціаліста та бакалавра– не нижче 124 балів з профільних та непрофільних предметів; нижче 124 балів з одного з непрофільних предметів за умови не нижче 170 балів з профільного предмету (творчого конкурсу) – за рішенням приймальної комісії. ВНЗ може встановити вищу кількість балів з профільного предмету.

Слайд 39

Документи для вступу Вступники мають право подавати сертифікат УЦОЯО, виданий у 2008, 2009, 2010 або у 2011 роках. Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною комісією ВНЗ. Встановлено фіксований перелік конкурсних предметів на напрямки підготовки бакалавра та молодшого спеціаліста.

Слайд 40

Додаткові бали: за успіхи у вивченні профільних предметів(ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ етап МАНУ) : 50 балів – диплом I ступеня 40 балів – диплом II ступеня 30 балів – диплом III ступеня за результатами підсумкової атестації навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки підготовчих курсів при вступі до даного вищого навчального закладу – до 20 балів.

Слайд 41

Додаткові умови: Вступник може подавати документи не більше, ніж до п'яти вищих навчальних закладів та не більше, ніж на три напрями підготовки (спеціальності). При вступі до ВНЗ враховується середній бал атестата (свідоцтва). Інваліди 1 і 2 груп та діти-інваліди за їх вибором складають вступні екзамени до ВНЗ або проходять ЗНО.

Слайд 42

ОПРИЛЮДНЕННЯ Правила прийому повинні бути оприлюднені на інформаційних стендах приймальних комісій та офіційному веб - сайті вищого навчального закладу до 05.12.2010.

Слайд 43

Де знайти адреси сайтів ? Адреси сайтів вищих навчальних закладів ІІІ – ІV р.а. Донецької та Луганської областей розміщені на сайті Донецького регіонального центру test.dn.ua

Слайд 44

Є питання? Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете задати їх: - на нашому сайті - test.dn.ua - електроною поштою - rc.donetsk@testportal.com.ua - за телефонами (062) 297-67-64, 297-80-51

Слайд 45

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання