X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗНО 2010

Завантажити презентацію

ЗНО 2010

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗНО – 2010: підсумки та перспективи

Слайд 2

Навантаженість округів регіону при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання

Слайд 3

Слайд 4

Створення пунктів тестування в навчальних закладах різних типів

Слайд 5

Зведені дані щодо кількості учасників та ПТ

Слайд 6

Слайд 7

http://test.dn.ua//zvitppt/stat Система перегляду оперативної інформації з пунктів тестування (оперативна статистика)

Слайд 8

Організація громадського контролю

Слайд 9

Порушення Порядку проведення ЗНО Прибуття абітурієнтів до пунктів тестування без паспортів, сертифікатів. Ігнорування певною частиною абітурієнтів вимог щодо заборони на зберігання при собі в процесі роботи над тестами мобільних телефонів, інших заборонених речей. Неправильне оформлення бланків відповідей.

Слайд 10

Обсяги бланків відповідей, у яких не вказано варіант тестового зошита

Слайд 11

ПРОБЛЕМИ Порушення процедури учасниками та персоналом (22 порушення): 20 – користування мобільним телефоном. 1 – калькулятором. 1 – вихід за межі ПТ.

Слайд 12

Пильність учасників та персоналу Дві апеляційні заяви учасників ЗНО. Краматорськ – спроба проходження тестування з біології іншою особою. Заяви від персоналу ПТ.

Слайд 13

Анулювання результатів ЗНО Всього анульовано 2694 результати (0,2%), з них: 180 (6,7%) – використання заборонених технічних засобів. 45 (1,7%) – виконання тестів не на своєму робочому місці. 27 (1%) – спілкування (списування) в процесі роботи над тестом. 2442 (90,6%) – неправильне оформлення бланків відповідей.

Слайд 14

Апеляції 24 випадки апелювання до процедури ЗНО, з них задоволено 3 (12,5%). 7010 апеляційних заяв щодо результатів ЗНО, задоволено 1921 (27,4%), у тому числі: 48 (0,7%) – результат знижено; 330 (4,7%)– результат підвищено; 1493 (21,3%) – прийнято до оцінювання за варіантом, що відповідає місцю виконання; 50 (0,7%) – результат відновлено.

Слайд 15

Апеляційні зміни

Слайд 16

ЗНО – 2011

Слайд 17

Особливості ЗНО 2011 Запровадження одного обов’язкового тестування для абітурієнтів: українська мова та література. Зміна в переліку предметів. Зміна процедури та термінів реєстрації абітурієнтів.

Слайд 18

Концептуальні рішення, що залишаються Проведення тестування в базових адміністративних одиницях. Залишено Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання в формі 2010 року. Проведення декількох сесій зовнішнього оцінювання з української мови та літератури. Залишено спрощену процедуру інформування абітурієнтів про проведення реєстрації, запрошення та результати проходження ними зовнішнього оцінювання.

Слайд 19

Статистика вибору предметів ЗНО 2010

Слайд 20

У Міністерстві юстиції зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки від 26 серпня 2010 р. № 833 «Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2011 році».

Слайд 21

Перелік предметів Українська мова та література. Історія України. Математика. Біологія. Географія. Фізика. Хімія. Російська мова. Іноземна мова (за вибором): англійська; німецька; французька; іспанська.

Слайд 22

Обов’язково Для всіх вступників до вищих навчальних закладів є зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра, методичного та ветиринарно-медичного спрямування).

Слайд 23

Мова складання тестів Кримсько – татарська. Молдовська. Польська. Російська. Румунська. Угорська.

Слайд 24

Орієнтована кількість учасників

Слайд 25

Луганська область

Слайд 26

Проект ПТ в базових містах Луганська область

Слайд 27

Проект ПТ в базових містах Луганська область

Слайд 28

Реєстрація абітурієнтів (проект) Реєстрація поштою. Програма генерування бланка реєстраційної заяви, яку буде розміщено на сайтах регіональних центрів.

Слайд 29

Реєстрація абітурієнтів (проект) Значне скорочення мережі пунктів реєстрації. Можливо, будуть створені тільки консультаційні пункти на базі ВНЗ!!! Надання можливості кожному абітурієнтові вносити зміни до власних реєстраційних даних необмежену кількість раз протягом часу, відведеного на реєстрацію!!! Відсутність реєстрації через довірену особу.

Слайд 30

З сайту регіонального центру завантажити програму генерування бланків Обрати спеціальність та визначиться із ВНЗ Внести інформацію за запитом програми Оплатити послуги у банківській установі Роздрукувати і оформити бланк реєстраційної заяви Зібрати всі необхідні документи Отримати сертифікат і запрошення на ЗНО Відправити на адресу регіонального центру пакет документів рекомендованим листом з описом вкладень Роздрукувати документи для оплати Основні етапи реєстрації поштою

Слайд 31

Програма генерування бланка реєстраційної заяв(проект) Стандартизований ввід даних: - адреса місця проживання (в Україні); відомості про повну загальну середню освіту; вибір предметів тестування. Друк стандартизованого бланку реєстраційної заяви та пов’язаних з ним документів для оплати окремих послуг.

Слайд 32

Комплект реєстраційних документів (проект) Заява з фотокарткою. Фотокартка. Банківський документ про компенсацію поштових витрат. Банківський документ про оплату додаткових тестувань. Копія першої сторінки паспорта (свідоцтва про народження). Копія атестата (довідка з навчального закладу).

Слайд 33

Орієнтовні терміни реєстрації (проект) 15 грудня 2010 року – початок реєстрації. 28 лютого 2011 року – закінчення реєстрації. до 20 березня 2011 року – внесення змін до реєстраційної бази даних.

Слайд 34

Основні зміни до проекту Умов прийому до ВНЗ у 2011 році Строки проведення вступної компанії. строки проведення вступної компанії – 1- 31 липня 2011 року; вступні екзамени – 23-31 липня 2011року; рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 1 серпня 2011 року; зарахування: за держзамовленням – не пізніше 10 серпня 2011 року; за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 25 серпня 2011 року.

Слайд 35

Основні зміни до проекту Умов прийому до ВНЗ у 2011 році Мінімальна кількість балів: для здобуття рівня молодшого спеціаліста – не нижче 124 балів з непрофільних та профільних предметів; для здобуття рівня бакалавра: не нижче 124 балів з непрофільних предметів; не нижче 140 балів з профільних предметів; нижче 124 балів з одного з непрофільних предметів за умови не нижче 170 балів з профільного предмету (творчого конкурсу) – за рішенням приймальної комісії. Вступники мають право подавати сертифікат УЦОЯО, виданий у 2008, 2009, 2010 або у 2011 роках.

Слайд 36

Основні зміни до проекту Умов прийому до ВНЗ у 2011 році Пропонується встановити фіксований перелік конкурсних предметів на напрямки підготовки бакалавра та молодшого спеціаліста. Додаткові бали: за успіхи у вивченні профільних предметів : 50 балів – диплом I ступеня; 40 балів – диплом II ступеня; 30 балів – диплом III ступеня. 2) результатами підсумкової атестації навчання на природничо-математичних, інженерно-технічних та педагогічних напрямах підготовки підготовчих курсів при вступі до даного вищого навчального закладу – до 20 балів.

Слайд 37

Основні зміни до проекту Умов прийому до ВНЗ у 2011 році ВНЗ має визначити порядок попередньої електронної реєстрації заяв вступників на участь у конкурсі з наступним поданням документів на паперових носіях. Термін подачі оригіналів після дня оприлюднення списків рекомендованих до зарахування: перший список – 5 днів; другий та наступні – 2 дні. Врахування середнього балу свідоцтва про освітній рівень (за 12 бальною шкалою) при вступі на основі базової загальної середньої освіти.

Слайд 38

Загальні питання Перевірка бази даних управлінь(відділів) освіти та навчальних закладів – жовтень 2010 року. Проведення пробного тестування!!! Навчання та сертифікація кадрів.

Слайд 39

Бажаємо успіхів!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика