X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗНО 2010

Завантажити презентацію

ЗНО 2010

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗНО - 2010 Презентація для керівників методичних об’єднань вчителів хімії Рекомендаціїї розроблено методистом І.В. Груба

Слайд 2

ЗНО - 2010 Особливості проведення ЗНО - 2010 Наказ Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2009 року №570 *перелік предметів аналогічний переліку 2009 року; * кожен бажаючий взяти участь у ЗНО 2010 року може обрати п’ять предметів для тестування; *два обов’язкові предмети тестування; *проведення ЗНО у червні 2010 року; *результати ЗНО зараховуються як результати конкурсних випробувань до вищих навчальних закладів.

Слайд 3

ЗНО - 2010 Оcобливості проведення ЗНО - 2010 Зовнішнє оцінювання буде виконувати лише одне завдання Обов’язковість двох предметів Виготовлення тестових зошитів лише українською мовою (для бажаючих передбачається словник основних термінів з предмета тестування)

Слайд 4

Специфікація тесту з хімії 1. Призначення тесту * Оцінити ступінь підготовленості випускників ЗОШ та минулих років з хімії з метою конкурсного відбору для навчання у ВНЗ. 2. Документи, що визначають зміст тесту * Зміст тесту визначається на основі Програми ЗНО з хімії (Наказ МОНУ № 865 від 18.09.2008року).

Слайд 5

Специфікація тесту з хімії 3. Структура тесту * Загальна кількість завдань тесту – 60. * На виконання тесту з хімії відведено 150 хвилин.

Слайд 6

Специфікація тесту з хімії Кількісний розподіл завдань за складністю та за змістовими блоками

Слайд 7

Специфікація тесту з хімії 4. Характеристика тестових завдань Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Ці завдання відображають матеріал всіх розділів програми з хімії. До кожного із завдань з вибором однієї правильної відповіді пропонується 4 варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник вибрав та позначив лише одну правильну відповідь у бланку відповідей.

Слайд 8

Специфікація тесту з хімії 2. Завдання на встановлення відповідності (логічні пари). У завданнях на встановлення відповідності охоплюється матеріал всіх розділів програми з хімії та перевіряється застосування знань, вміння учня оцінювати, аналізувати й синтезувати на основі набутих знань.

Слайд 9

Специфікація тесту з хімії 3. Завдання на встановлення правильної послідовності. Завдання охоплюють матеріал всіх розділів програми з хімії та перевіряють уміння учнів оцінювати та аналізувати інформацію, користуючись набутими знаннями.

Слайд 10

Специфікація тесту з хімії 4. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Завдання охоплюють матеріал всіх розділів програми з хімії. За допомогою цих завдань перевіряють уміння учнів виконувати певні дії, користуючись набутими знаннями з хімії. Числову відповідь необхідно вписати до бланку відповідей.

Слайд 11

Специфікація тесту з хімії Розподіл завдань за видами діяльності

Слайд 12

Специфікація тесту з хімії 5. Розподіл тестових завдань з хімії за складовими хімічної підготовки

Слайд 13

Специфікація тесту з хімії 6. Принципи композиції завдань у тесті з хімії. 1. Завдання розташовуються за формами наступним чином: від завдань з вибором однієї правильної відповіді до завдань відкритої форми з короткою відповіддю. 2. Завдання в межах кожної з форм розташовуються в послідовності за змістовими блоками: “Хімічний елемент” – 23% завдань ЗНО; “Речовина” – 25% завдань ЗНО; “Хімічна реакція” – 25% завдань ЗНО; “Застосування знань про речовини та хімічні реакції” – 27% завдань ЗНО. Це регламентується кількістю годин, відведених на вивчення хімії відповідно до програми загальноосвітніх навчальних закладів з хімії.

Слайд 14

Специфікація тесту з хімії 7. Оцінювання завдань різних форм тесту з хімії. Завдання з вибором однієї правильної відповіді – 0-1 тестовий бал. Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) – 0-1-2-3-4 тестових балів. Завдання на встановлення правильної послідовності – 0-1-2 тестових балів. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю – 0 або 2 тестових бали. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати за виконання всіх завдань тесту з хімії, - 95.

Слайд 15

Специфікація тесту з хімії Розподіл максимально можливих тестових балів за змістовими блоками з хімії

Слайд 16

Специфікація тесту з хімії 8. Додаткові матеріали та обладнання * Додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту не використовуються. 9. Умови проведення ЗНО та перевірки його результатів * Під час проведення ЗНО в аудиторії не можуть бути присутніми вчителі хімії, біології. * Відповіді на завдання автоматично обробляються після сканування бланку відповідей.

Слайд 17

Специфікація тесту з хімії 10. Рекомендації з підготовки до складання тесту * Під час підготовки до тестування рекомендується використовувати підручники і посібники, що мають гриф Міністерства освіти і науки України.

Слайд 18

Зразки тестових завдань Завдання з вибором однієї правильної відповіді Серед зазначених формул визначте сполуку з ковалентним неполярним зв’язком, яка відома під назвою “паливо майбутнього”. А СО2 Б Н2S В Н2 Г Са Сl2 В

Слайд 19

Зразки тестових завдань Завдання з вибором однієї правильної відповіді Після грозового дощу повітря насичене речовиною, що є алотропною модифікацією хімічного елемента А Фосфору Б Сульфуру В Оксігену Г Карбону. В

Слайд 20

Зразки тестових завдань 2. Завдання на встановлення відповідності Установіть відповідність між назвами вуглеводнів та їх використанням 1 Дихлорометан А для виробництва поліетилену 2 Трийодометан Б як розчинник Етен В в медицині для заживання відкритих ран Вінілхлорід Г для виробництва штучної шкіри Д для виробництва фенолформальдегідних пластмас 1Б 2В 3А 4Г

Слайд 21

Зразки тестових завдань 3. Завдання на встановлення правильної послідовності Установіть послідовність апаратів у технологічній схемі виробництва сульфатної кислоти А контактний апарат Б піч для випалювання В поглинальна башта Г електрофільтр БГАВ

Слайд 22

Зразки тестових завдань Завдання відкритої форми з короткою відповіддю На повну нейтралізацію розчину масою 20 г з масовою часткою сульфатної кислоти 19,6% витрачається розчин лугу. Обчисліть масу (г) розчину лугу з масовою часткою натрій гідроксиду 20%. 16

Слайд 23

Рекомендовані джерела інформації 1. WWW.mon.gov.ua (Міністерство освіти і науки України). 2. WWW.testportal.gov.ua (Український центр оцінювання якості освіти). 3. WWW.test.dn.ua (Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти). 4. WWW.osvita.org.ua (Освітній портал). 5. WWW.ukrbook.com.ua (Книги України).

Слайд 24

Бажаємо успіху! Донецьк 2009

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання