X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Деякі аспекти пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року

Завантажити презентацію

Деякі аспекти пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Деякі аспекти пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року Донецьк 2012

Слайд 2

ПЗНО 2013

Слайд 3

ПЗНО 2013 У 2013 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися: 23 березня   – з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської; 30 березня   – з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.

Слайд 4

ПЗНО 2013 Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, триватиме з 1 до 30 листопада 2012 року на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти  (www.test.dn.ua).

Слайд 5

ПЗНО 2013 Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування складає 89 грн.

Слайд 6

ПЗНО 2013 Пробне ЗНО – це можливість: психологічно адаптуватися до складання вступних іспитів у незвичних умовах; ознайомитися зі змістом та формою тестових завдань, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2013 р.; ознайомитися з бланками відповідей та вимогами щодо їх заповнення; додатково безкоштовно перевірити свої знання за допомогою on-line тестування; отримати консультації щодо процедури зовнішнього незалежного оцінювання.

Слайд 7

ПЗНО 2013 Також, за бажанням, кожен учасник може отримати результати пробного ЗНО в 200-бальній рейтинговій шкалі. Для цього потрібно після закінчення пробного ЗНО зайти до особистого кабінету учасника ПЗНО та перенести у спеціальну форму відповіді з бланку А, який був заповнений під час пробного ЗНО. Після 5 квітня 2013 року в особистому кабінеті учасника ПЗНО з’являться його результати (без урахування бланка Б), які дозволять побачити місце свого результату(рейтинг) серед результатів інших учасників.

Слайд 8

ПЗНО 2013 Пункти пробного ЗНО будуть створені у містах: Луганськ, Алчевськ, Красний Луч, Старобільськ, Сєвєродонецьк, Свердловськ.

Слайд 9

ПЗНО 2013 Територіальні одиниці, закріплені у м. Алчевськ: Алчевськ Брянка Кіровськ Первомайськ Перевальський р-н Попаснянський р-н Стаханов

Слайд 10

ПЗНО 2013 Територіальні одиниці, закріплені у м. Красний Луч: Красний Луч Антрацит Антрацитовський р-н

Слайд 11

ПЗНО 2013 Територіальні одиниці, закріплені у м. Луганськ: Луганськ Краснодонський р-н Лутугинський р-н Станично-Луганський р-н Слов’яносербський р-н

Слайд 12

ПЗНО 2013 Територіальні одиниці, закріплені у м. Свердловськ: Свердловськ Краснодон Ровеньки

Слайд 13

ПЗНО 2013 Територіальні одиниці, закріплені у м. Сєвєродонецьк: Сєвєродонецьк Рубіжне Лисичанськ Кремінський р-н Новоайдарський р-н

Слайд 14

ПЗНО 2013 Територіальні одиниці, закріплені у м. Старобільськ: Біловодський р-н Білокуракинський р-н Марківський р-н Міловський р-н Сватівський р-н Троїцький р-н Новопсковський р-н Старобільський р-н

Слайд 15

ПЗНО 2013 (кроки реєстрації) Зареєструватися з 01 по 30 листопада 2012 року. 2. Сплатити кошти протягом 7 днів з дати реєстрації.

Слайд 16

ПЗНО 2013 Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється тільки через мережу Інтернет з 01 до 30 листопада 2012 року. Для реєстрації Вам необхідно мати особисту електронну поштову скриньку, на яку Ви отримаєте: підтвердження щодо реєстрації на пробне ЗНО; персональний код та пароль доступу до інформаційної сторінки учасника - «Особистий кабінет учасника ПЗНО»; заяву з персональним штрих-кодом на участь у пробному тестуванні. Після реєстрації Вам будуть надані логін та пароль - роздрукуйте, запам’ятайте або запишіть їх. Уважно оберіть місто проходження пробного ЗНО. Закріплення учасників буде здійснюватися за пунктами пробного ЗНО автоматично за даними, які Ви вказали у полі «Місто проходження пробного ЗНО». Роздрукувати запрошення на пробне ЗНО Ви зможете на сайті Донецького РЦОЯО – http://test.dn.ua/, увівши Ваш персональний код та пароль, після 1 березня 2013 року.

Слайд 17

ПЗНО 2013 Шановний учаснику пробного зовнішнього незалежного оцінювання! Ваші дані внесено до бази даних учасників пробного ЗНО та створено особистий кабінет учасника ПЗНО. Роздрукуйте та заповніть власноруч заяву з персональним штрих-кодом на участь у пробному ЗНО, яка знаходиться у прикріпленому файлі. Для перевірки внесених Вами даних, отримання персонального коду та паролю доступу до особистого кабінету учасника ПЗНО перейдіть за цим посиланням. Роздрукуйте з особистого кабінету учасника ПЗНО квитанцію на сплату коштів за послугу пробного ЗНО. Увага! Сплатити кошти необхідно протягом 7(семи) днів з дати реєстрації. Для завершення реєстрації на пробне ЗНО обов'язково надішліть власноруч заповнену заяву на участь у пробному ЗНО та ксерокопію квитанції про сплату послуги за пробне тестування рекомендованим листом на адресу: Донецький РЦОЯО, вул. Мушкетівська, 19, м. Донецьк, Донецька область, 83014, з позначкою на конверті «Пробне ЗНО». Роздрукуйте після 01 березня 2013р. з особистого кабінету Запрошення на пробне зовнішнє незалежне тестування.

Слайд 18

ПЗНО 2013 Шановний учаснику пробного зовнішнього незалежного тестування! Ви зареєструвалися для проходження пробного ЗНО! Ваш персональний код 100132 Ваш пароль 726 Збережіть: 1. Ваш персональний код 100132 2. Ваш пароль 726 3. Квитанцію про оплату, яку отримаєте у банку. 4. Запрошення на участь у пробному ЗНО. 

Слайд 19

ПЗНО 2013 (кроки реєстрації) 3. Надіслати (не пізніше 7 днів з дня реєстрації) роздруковану та власноруч заповнену заяву з персональним штрих-кодом та ксерокопію квитанції про сплату пробного тестування на адресу Донецького РЦОЯО. 4. Перевірити реєстрацію не раніше ніж через 10 днів після сплати коштів.

Слайд 20

ПЗНО 2013 (кроки реєстрації) 5. Роздрукувати запрошення після 1 березня 2013 року. 6. Прийти на тестування в зазначений у запрошенні пункт пробного ЗНО та час.

Слайд 21

ПЗНО 2013 Гаряча лінія працює: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00  (062)297-14-23

Слайд 22

ПЗНО 2013 Для оплати пробного ЗНО використовуйте квитанцію, роздруковану з сайту реєстрації. Ідентифікація Вашого платежу здійснюється автоматично за кодом, який вказано в квитанції, в полі «Призначення платежу». Він унікальний для кожного предмету та учасника ПЗНО. Звертайте увагу касира на обов’язкове внесення цього коду до поля «Призначення платежу». Якщо у призначенні платежу в квитанції не вказані дані або вказані невірні дані, гроші будуть повернені банку, в якому проводилась сплата коштів за пробне ЗНО. Через 10 днів Ви отримаєте СМС -повідомлення щодо оплати послуги пробного ЗНО. Якщо Ви сплатили кошти, через 10 днів необхідно перевірити статус заявки на Вашій інформаційній сторінці учасника ПЗНО на сайті Донецького РЦОЯО – http://test.dn.ua/, увівши Ваш персональний код та пароль. Квитанція про оплату вважається підтвердженням Вами ознайомлення та згоди з умовами пробного ЗНО.

Слайд 23

ПЗНО 2013 (заява)

Слайд 24

ПЗНО 2013 (заява)

Слайд 25

ПЗНО 2013 (квитанція)

Слайд 26

ПЗНО 2013 (особистий кабінет)

Слайд 27

ПЗНО 2013 Допуск на пробне ЗНО буде здійснюватися за пред’явлення: 1) паспорта (або свідоцтва про народження); 2) запрошення, яке Ви роздрукуєте з особистого кабінету учасника пробного ЗНО; 3) квитанції про сплату вартості тестування з обраного предмета.

Слайд 28

ПЗНО 2013 У разі Вашої неявки на пробне ЗНО, КОШТИ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ! Ви маєте право отримати примірник тестового зошита впродовж 3-х днів на призначеному Вам пункті пробного ЗНО або пізніше у Донецькому РЦОЯО.

Слайд 29

ПЗНО 2013 Результати перевіряються Вами самостійно після виконання всіх завдань за наданим на пункті тестування ключем. Ви також маєте можливість отримати результати пробного ЗНО в 200-бальній рейтинговій шкалі (результати після 5 квітня).

Слайд 30

ПЗНО 2013 Також звертаємо Вашу увагу на те, що незабаром тільки для зареєстрованих учасників пробного ЗНО на сайті ДРЦОЯО будуть розміщені тренувальні тестові завдання з української мови, української літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, російської мови, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської).

Слайд 31

ПЗНО 2013 Як уникнути проблем - Не видаляйте лист , який Ви отримаєте від ДРЦОЯО. - Запам’ятайте електронну адресу, яку Ви вказали при реєстрації. - Використовуйте для оплати квитанцію, роздруковану лише з особистого кабінету учасника ПЗНО. - Перевірте правильність призначення платежу у квитанції. - Запам’ятайте персональний код доступу до особистого кабінету учасника ПЗНО та пароль. - Перевірте місто проходження, предмети, мову складання та особисті дані у особистому кабінеті учасника ПЗНО. - Надішліть заповнену заяву та копію квитанції про оплату ПЗНО поштовим відправленням до ДРЦОЯО.

Слайд 32

ПЗНО 2013 Наша адреса: вул. Мушкетівська, 19, м. Донецьк, 83014 E-mail: rc.donetsk@testportal.com.ua Телефони: з організаційних питань: 062 297 67 64 062 297 80 51 з технічних питань: 062 297 14 23

Слайд 33

Бажаємо успіху! Донецьк 2012

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання