X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життя і творчість Віктора Михайловича Васнецова"

Завантажити презентацію

"Життя і творчість Віктора Михайловича Васнецова"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життя і творчість Віктора Михайловича Васнецова

Слайд 2

В.М.Васнецов «Автопортрет» Васнецов народився в сім'ї сільского священника в 1848 році. Дитячі роки його пройшли в невеликому селі Рябов Вятської губернії (нині Кіровська область), яка здавна славилася величною красою природи, мистецтвом народних теслярів, різьбярів. Тут вперше юний Васнецов почув і на все життя полюбив російські народні казки, пісні.

Слайд 3

Мистецьку освіту він получив в найкращому навчальному закладі Россії - Петербурзької Академії мистецтв, де подружився з І. Е.Репіним, І. Н. Крамским. У роки навчання виконував малюнки для журналів і дешевих народних виробів.

Слайд 4

Портрет П.М.Третьякова Художник І.Е.Репін У 1878 р. він переїжджає до Москви, нині життя і творчість його будуть тісно пов'язані з столицею Росії.В Москві Віктор Михайлович зближується з багатьма чудовими художниками, із засновником знаменитої галереї П. М. Третьяковим. По ескізам Віктора Михайловича зроблений фасад будівлі усіма любимої Третьяковської галереї.

Слайд 5

. В.М.Васнецов «Дубова роща в Абрамцеві» І.Є.Репін «Портрет С.І.Мамонтова» Васнецов стає активним членом мамонтовского гуртка художників, музикантів, часто гостює в заміській садибі С. Мамонтова (багатого купця і покровителя художників) в селі Абрамцево.

Слайд 6

В.М.Васнецов «Книжная лавочка»

Слайд 7

В.М.Васнецов «З квартири на квартиру»

Слайд 8

В.М.Васнецов «Богатирі»

Слайд 9

В.М.Васнецов «Витязь на розпутті»

Слайд 10

В.М.Васнецов «Іван царевич на сірому вовку»

Слайд 11

В.М.Васнецов «Альонушка»

Слайд 12

В.М.Васнецов «Ковёр-самолёт»

Слайд 13

“Царівна-жаба”

Слайд 14

В.М.Васнецов «Снігуронька»

Слайд 15

В.М.Васнецов «Три царівни підземного царства»

Слайд 16

В.М.Васнецов «Після побоїща Ігоря Святославича з половцями»

Слайд 17

“Княгиня Ольга” В.М.Васнецов «Цар Іван Васильович Грозний»

Слайд 18

1880 - 1890-х рр.. В.М.Васнецов працює для театру. Декорації і костюми до п'єси-казки "Снігуронька" А. Н. Островського і однойменній опері М. А. Римського-Корсакова,виконані за ескізами Васнецова, - приклад творчої інтерпретації справжнього археологічного і етнографічного матеріалу, - зробили великий вплив на розвиток російського театрального-декораційного мистецтва в кінці 19 - початку 20 ст.

Слайд 19

Ескіз декорації до опери “Снігуронька”

Слайд 20

Ескіз костюма до опери “Снігуронька”

Слайд 21

У своїй творчості Віктор Михайлович звертався до релігійних тем. У 1885-96 роках Васнецов виконав велику частину розписів Володимирського собору в Києві. У розписах Володимирського собору Васнецов намагався внести духовний зміст і емоційність в традиційну систему церковної монументального живопису

Слайд 22

В.М.Васнецов «Радість праведних у Господі»

Слайд 23

В.М.Васнецов «Христос-Вседержитель»

Слайд 24

В.М.Васнецов «Портрет дочки Т.В.Васнецовой»

Слайд 25

В.М.Васнецов «Портрет Олени Прахової»

Слайд 26

... Недалеко від галасливого Садового кільця, в одному з тихих провулків Москви, варто казковий терем. це Будинок-музей В. М. Васнецова, побудований за його проектом в 1894 р. Тут він жив , працював і помер у 1926 році, піднімаючись до себе в майстерню, щоб закінчити портрет друга - художника М. В. Нестерова. У цьому домі сьогодні завжди багато дітей - вони приходять сюди, рухомі інтересом до творчості одного з найбільш поетичних художників Росії.

Слайд 27

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література