X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відомі письменники і поети європейських країн

Завантажити презентацію

Відомі письменники і поети європейських країн

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Літературними стежками Європи Відомі письменники і поети європейських країн

Слайд 2

Віктор Гюго Французький письменник (поет, прозаїк і драматург), голова і теоретик французького романтизму. «Людина, що сміється» , «Собор Паризької Богоматері», «Трудівники моря» Будьте людиною насамперед і найбільше. Не бійтеся занадто обтяжити себе гуманністю.

Слайд 3

Астрід Ліндгрен Шведська письменниця, автор ряду всесвітньо відомих книг для дітей «Карлсон, який живе на даху» , «Пеппі Довгапанчоха». Якби люди знали, як приємно ходити по дахах, вони б давно перестали ходити вулицями

Слайд 4

Агата Крісті Англійська письменниця, відноситься до числа найвідоміших у світі авторів детективної прози і є одним з найбільш публікованих письменників за всю історію людства (після Біблії та Шекспіра). Пуаро веде слідство, Вбивство у «Східному експресі», Останні справи міс Марпл Робити вигляд, що ти щось знаєш, важче, ніж про це дізнатися.

Слайд 5

Стефан Цвейг Австрійський письменник, критик, автор безлічі новел і белетристичних біографій. «Амок», «Сум'яття почуттів», «Шахова новела» Книга є альфа і омега будь-якого знання, початок початку кожної науки.

Слайд 6

Йоганн Гете німецький поет, мислитель і натураліст, один з основоположників німецької літератури нового часу, різнобічний учений. Лісовий цар, Фауст, Страждання юного Вертера Звичайно, обмірковуй «що», але ще більше обмірковуй «як»!

Слайд 7

Мігель де Сервантес всесвітньо відомий іспанський письменник і солдат Хитромудрий ідальго Дон Кіхот Ламанчський Хто приготувався до бою, той його наполовину виграв.

Слайд 8

Станіслав Лем Польський письменник-фантаст, сатирик, філософ, футуролог. Основні теми творчості: спілкування людства з позаземними цивілізаціями, технологічне майбутнє земної цивілізації, ідеалістичне і утопічне суспільство. Астронавти, Магелланова хмара, Казки роботів, «Соляріс» Щоб щось дізнатися, треба вже щось знати

Слайд 9

Данте Аліг'єрі Італійський поет, один з основоположників літературної італійської мови. «Божественна комедія», «Бенкет», «Питання про воду і землю» Не для того на свете мы живем, Чтоб смерть застала нас в блаженной лени!

Слайд 10

Моріс Метерлінк бельгійський письменник, драматург, поет (писав французькою мовою). Його символістська поетика висловлювала протест проти приземленості натуралізму. П'єси «Сестра Беатриса», «Монна Ванна», «Синій птах». Зазвичай нам бракує не самого щастя, а вміння бути щасливим.

Слайд 11

Езоп напівлегендарна фігура давньогрецької літератури, байкар, що жив в VI столітті до н. е.. Якщо щось можна довести справою, то на це нема чого витрачати слова.

Слайд 12

Ярослав Гашек чеський письменник-сатирик, анархіст, драматург, фейлетоніст, журналіст. Автор приблизно 1500 різних оповідань Бравий солдат Швейк та інші дивовижні історії Скромність прикрашає чоловіка, але справжній чоловік прикрас не носить.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література