X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оноре де Бальзак.Життєвий і творчий шлях письменника. Бальзак і Україна. «Людська комедія» - грандіозна енциклопедія життя Франції першої половини ХІХ ст., її проблематика і структура.

Завантажити презентацію

Оноре де Бальзак.Життєвий і творчий шлях письменника. Бальзак і Україна. «Людська комедія» - грандіозна енциклопедія життя Франції першої половини ХІХ ст., її проблематика і структура.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

сьогодні прекрасний день у моєму житті. Я готовий працювати,творити,думати, відкривати нове. Цей урок принесе мені успіх.Я також бажаю успіху усім людям.

Слайд 2

Слайд 3

Андре Моруа писав,що жоден письменник,за винятком Шекспіра,не викликав такого поклоніння ,і жоден письменник не був у такій мірі цьго вартий,що Бальзака вивчали і будуть досліджувати в майбутньому,як вивчають світ,тому що він і є цілий світ.

Слайд 4

Вражала працьовитість письменника: у 1829 році Бальзак видав 5 романів у 1830 – 11 у 1831 – 8 у 1832 – 11

Слайд 5

Працювати – це означає вставати опівночі,писати до 8-ї години ранку, поснідати за п’ятнадцять хвилин і знову працювати до п’ятої,лягти спати і все почати спочатку…Пишу весь час,а коли не сиджу за рукописом,обмірковую план,а коли не думаю над планом,виправляю гранки.Ось моє життя.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

У О.де Бальзака виникає задум об’єднати усі теми у грандіозну епопею”Людська комедія”,що увібрала б у себе всі риси людей,усі суспільні стани.Втілити всі соціальні зрушення таким чином,щоб жодна життєва ситуація,жодна особа,жоден характер,чоловічий та жіночий,жоден образ,жодна професія не опинилися в забутті.

Слайд 10

Епопея-монументальний за охопленням зображуваних подій твір,у якому простежуються історії багатьох людських доль упродовж тривалого часу. Етюд-літературний,науковий або філософський нарис.

Слайд 11

Опорна схема до структури епопеї ”Людська комедія” Задумано:144твори Написано:96творів “Людська комедія”-грандіозна енциклопедія життя Франції першої половини XIX ст. Тема- Проблематика Розділи Цикли

Слайд 12

Роль Отримувач Формат Тема Я О.де Бальзак SMS

Слайд 13

Продовжте речення: Найбільше мене вразило… Письменник О - де Бальзак уявляється мені як людина… Мені імпонує в письменникові…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література