X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УКРАЇНСЬКА МОВА – ДЕРЖАВНА МОВА УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

УКРАЇНСЬКА МОВА – ДЕРЖАВНА МОВА УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок-проект з курсу «Я і Україна. Громадянська освіта», 4 класс Учитель початкових класів Хряпіна Т.П., м. Суми

Слайд 2

Українська мова – державна мова України Проблема проекту: сформувати в учнів поняття про українську мову як державну мову; розкрити красу і мелодійність рідної мови; виховувати повагу і бажання вивчати та спілкуватися рідною мовою.

Слайд 3

І етап – підготовчий Визначення теми та завдань У чому полягає задум Для цього це потрібно Дізнатись якомога більше про українську мову. Пробудити в учнів повагу, любов до української мови, бажання вивчати та оберігати її.

Слайд 4

ІІ етап - планування діяльності для досягнення поставленої мети Завдання: пошук інформації Результат 1група – значення мови в нашому житті . 1-й промінчик – легенда «Як ростуть слова». 2 група – відображення відношення народу до мови та слова в усній народній творчості. 2-й промінчик – народна скарбничка 3 група – як розвивалась українська мова протягом багатьох століть 3-й промінчик – скорботний календар української мови 4 група – що таке державна мова і що записано про державну мову України в Конституції України. 4-й промінчик - українська мова – державна мова України. 5 група – краса і мелодійність рідної мови. 5- промінчик – вірші про українську мову.

Слайд 5

ІІІ етап - виконання проекту Кожна група готується до подання своїх результатів. Учні працюють з додатковою літературою, відвідують шкільну бібліотеку, шукають інформацію в Інтернеті.

Слайд 6

ІVетап – підбиття підсумків. Захист проекту. Урок-свято Мета: сформувати в учнів поняття про українську мову як державну мову; розкрити красу і мелодійність рідної мови; виховувати повагу і бажання вивчати та спілкуватися рідною мовою.

Слайд 7

“ЯК РОСТУТЬ СЛОВА“ (Легенда)

Слайд 8

НАРОДНА СКАРБНИЧКА Слово – не горобець, випустиш – не спіймаєш. Мудрий не все каже, що знає, а нерозумний не все знає, що каже. Птицю пізнають по пір’ю, а людину – по слову. Умій сказати, умій і змовчати. Гостре словечко коле сердечко. Вода все сполоще, а злого слова – ні. Рідна мова – не полова, її з вітром не розвієш. Хто своєї мови цурається, той сам себе соромиться.

Слайд 9

СКОРБОТНИЙ КАЛЕНДАР УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ 1720 1769 1775 1862 1863 1876 1884 1908 1914 1938 1983 1989

Слайд 10

УКРАЇНСЬКА МОВА – ДЕРЖАВНА МОВА УКРАЇНИ Державна мова – це мова, яку повинні знати всі люди, які проживають на території держави.

Слайд 11

ВІРШІ ПРО УКРАЇНСЬКУ МОВУ

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Робота в групах Підібрати слова-ознаки до словосполучення “українська мова”

Слайд 18

Вивчайте, любіть свою мову, Як світло, Вітчизну любіть, Як рідні поля і діброви, Як чистого неба блакить.

Слайд 19

Оформлення Ресурси Інтернету Фото з домашнього альбому kvimtravel.zt.ua http://www.expressiysv.kiev.ua/kiev/kiev_eks_dost_gorka.html

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна