X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила поведінки в громадських місцях

Завантажити презентацію

Правила поведінки в громадських місцях

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила поведінки в громадських місцях Розробила вчитель початкових класів Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Маценко Н.В.

Слайд 2

Громадські місця Це частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу.

Слайд 3

Церква чи храм

Слайд 4

Правила поведінки в церкві Приходити до служби завчасно. Розмови у храмі потрібно обмежити. Без потреби не можна ходити по храму. Ставити свічки чи молитися треба не заважаючи іншим. Не можна входити з тваринами. Сидіти дозволяється лише хворим.

Слайд 5

Музей

Слайд 6

Правила поведінки в музеї Відвідувач має зняти верхній одяг. Ходити по залам потрібно безшумно, розмовляти пошепки. Не можна чіпати експонати руками. Краще скористатися послугами екскурсовода.

Слайд 7

Громадський транспорт

Слайд 8

Правила поведінки в громадському транспорті В громадському транспорті не можна: - голосно розмовляти чи сміятися; - грати на музичних інструментах чи включати голосно магнітофон; - їсти, особливо морозиво, бо можна випадково забруднити кого-небудь чи себе самого; - розгортати широко газету, заважаючи пасажирам; - читати що-небудь через чуже плече; - викидати сміття через вікно; - займатись зачіскою і взагалі будь-яким туалетом; - їздити в брудному одязі тощо.

Слайд 9

Бібліотека

Слайд 10

Правила поведінки в бібліотеці 1. Заходячи в бібліотеку, треба привітатись з бібліотекарем. 2. Коли просиш у бібліотекаря якусь книжку або допомогу в пошуку книжки, не забувай про "будь ласка" та "дякую". 3. До бібліотекаря звертайся на ім'я по-батькові. Як правило, у бібліотекаря є бейдж, на якому написана ця інформація. 4. Якщо книжку тобі видали в читальному залі - тихо сядь за вільний стіл. Читай книжку не вголос. Не висловлюй своє захоплення або незадоволення вголос. Пам'ятай, що поруч є й інші читачі - їм твої репліки будуть заважати. 5. Коли ти вже йдеш з бібліотеки, не забудь сказати "дякую" та "до побачення".

Слайд 11

Кінотеатр

Слайд 12

Правила поведінки в театрі чи кінотеатрі Не можна голосно розмовляти. Не можна їсти чи голосно шарудіти обгортками. Не ламати меблі. Не кричати чи голосно сміятися.

Слайд 13

Які правила поведінки в громадських місцях порушено?

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна