X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Польсько-литовська доба"

Завантажити презентацію

"Польсько-литовська доба"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Польсько-литовська доба. Архiтектура

Слайд 2

Хотинська фортеця  Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її... Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Одне з семи чудес України.

Слайд 3

Покровська церква -замок - зразок будівництва 14-15 ст., який не має аналогів за своїм архітектурно-планувальним рішенням. Унікальний взірець оборонного зодчества Поділля, нині є діючим храмом і музеєм, який відвідують численні українські й зарубіжні туристи. Вона є одним з найдавніших в Україні оборонних храмів і єдиним середньовічним оборонним храмом тетраконхового типу. 

Слайд 4

Головна визначна пам'ятка і символ міста Луцька — Луцький замок Цей замок одним з небагатьох, який зберігся ще з епохи Великого князівства Литовського. Перша згадка про фортецю тут була ще в 1085 році в літописі.

Слайд 5

Відома Хотинська фортеця і подіями Хотинської війни, яка проходила під стінами фортеці. Перемога під Хотином врятувала Західну Європу від вторгнення яничар, справила сильне враження на всі народи і набула відголосу у світовій літературі.

Слайд 6

Церква чотириконхова, складається з центрального об'єму і чотирьох бічних, що примикають до нього. Стіни муровані, товщиною 1,5-1,6 м. Сходи на другий поверх кам'яні, розташовані всередині стіни. У стінах усіх трьох япусів - бійниці. В інтер'єрі на стінах і склепіннях зберігся фресковий живопис XVI ст. і масляний 1909.

Слайд 7

Замок має не зовсім правильну форму, більш трикутну, це викликано особливим рельєфом цієї місцевості. Саме в баштах Луцького замку ви зможете відвідати не тільки експозиції арсеналу замку, але і музей дзвонів, до речі, єдиний в Україні.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія