X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія Першої світової війни

Завантажити презентацію

Історія Першої світової війни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перша світова війна

Слайд 2

Створення політичних блоків напередодні війни

Слайд 3

Причини війни: протистояння між провідними європейськими країнами, поява сильної Німеччини порушила рівновагу сил на континенті. Які країни не хотіли щоб Німеччина зайняла своє місце в світовій економіці?

Слайд 4

У червні 1914 року центром світової уваги стало боснійське місто Сараєво. 28 червня 1914 року ерцгерцог Франц Фердинанд з дружиною відвідав це місто.

Слайд 5

Побувши на нудному прийомі ерцгерцог Франц Фердинанд з дружиною, вирішили відвідати солдатів в госпіталі.

Слайд 6

Саме тоді сталася подія, яка розділила історію на «до» та «після». Член сербохорватської націоналістичної групи Гаврило Принцип застрелив ерцгерцога Франца Фердинанда з дружиною.

Слайд 7

Слайд 8

Випадковий фотограф сфотографував момент, коли терориста схватили.

Слайд 9

Австро-Угорщина поклала відповідальність за вбивство на Сербію. В конфлікт були втягнуті і інші європейські держави, які були зв'язані союзницькими договорами. Назвіть держави, які вступили у Першу світову війну?

Слайд 10

Як ви гадаєте, чи можна було уникнути війни? Яким чином?

Слайд 11

Стратегічні плани супротивників Перша світова війна розпочалася 1 серпня 1914 року Німеччина: намагалася розгромити Францію, а потім Росію. Захопити нові колонії та ринки збуту. Австро- Угорщина : Планувала вести війну на два фронти: проти Росії і на Балканах. Та приєднати до себе нові території. Франція: захоплення Рурської області та примусити Німеччину капітулювати Росія: планувала вести наступ на Німеччину та на Австро-Угорщину і приєднати західноукраїнські території.

Слайд 12

Перша світова війна 1914-1918 рр.

Слайд 13

Німецькі вояки перед відправленням на Західний фронт

Слайд 14

Відправка російських військ на фронт

Слайд 15

Війна виявилася не такою швидкою, як думали німці.

Слайд 16

Поразка царської армії в Галичині. Спроби офіцерів затримати панічну втечу солдатів. Малюнок І. Владимирова

Слайд 17

З кінця літа 1914 р. настала «сидяча», або «окопна», війна -війська копали шанці й не вели масштабних бойових дій. У вологих шанцях набагато більше солдатів гинули від хвороб, ніж від куль противника.

Слайд 18

У цілому воєнна кампанія 1914 р. завершилася на користь Антанти, адже німцям не вдалося досягти головної мети під час блискавичного наступу - завдати поразки Франції з подальшим перекиданням військ проти Росії.

Слайд 19

Головні події 1914 p. 28 червня - убивство в Сараєво 23 липня - австро-угорський ультиматум Сербії 28 липня - Австро-Угорщина оголосила Сербії війну 1 серпня - Німеччина оголосила війну Росії. Початок Першої світової війни 4 серпня - вторгнення німецьких військ у Бельгію й Люксембурґ початок жовтня - битва на Марні серпень - російський наступ на Східну Пруссію та в Галичині

Слайд 20

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія