X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історая Російської Імперії

Завантажити презентацію

Історая Російської Імперії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Всеукраінський комплексний інтерактивний конкурс “Історик-Юніор-2012” Виконала учениця 22 групи Миколаївського морського ліцею імені професора М . Александрова Миколаївської обл.,м. Миколаєва Марковська Валентина Вчитель: Соколова Н. Л. Миколаїв -2012 Презентація проекту “Порівняльний аналіз подій, що відбулися 150 років тому: 1) 19 лютого(3 березня) 1861 р. цар Олександр ІІ видав маніфест про відміну кріпацтва; 2) 19 червня 1862 р. Авраам Лінкольн прийняв закон про відміну рабства в США”

Слайд 2

Вступ Історія Російської імперії та США в середині 19 століття ознаменувалася подібними соціально-економічними та політичними процесами.

Слайд 3

Російських селян порівнювали з темношкірими рабами, поміщиків уподібнювали плантаторам, кріпосне право зіставляли з рабством.

Слайд 4

Поміщики - Плантатори

Слайд 5

Відміна кріпацтва – Відміна рабства

Слайд 6

Причини відміни рабства, кріпосного права Рабство Кріпацтво Гальмо для соціально-економічного розвитку країн; Сприяли політичному протистоянню; Загроза безпеці відповідних країн.

Слайд 7

Передумови Відміни рабства Конфлікт між Північчю і Півднем, який базувався на можливості розвитку їх на нових західних землях. Відміни кріпосного права Криза економіки ті феодального устрою ( в цілому в країні)

Слайд 8

Вирішення проблем кріпацтва та рабства в досліджених країнах Авраам Лінкольн видав закон В США і Російській імперії вирішення проблем рабства і кріпацтва пройшли шляхом урядових реформ.

Слайд 9

2.Підхід вирішення проблем рабства і кріпацтва Різний підхід у вирішенні проблем кріпацтва і рабства Російська імперія США Реформування по аналогії з Пруссією Громадянська війна та реформування Компроміс між панами і селянами Кардинальні зміни

Слайд 10

Реалізація урядових реформ в США та Російській імперії Становище колишніх кріпаків та рабів як наслідок реформування В Російській імперії В США Селяни юридично вільні та мають маленькі не родючі ділянки землі. Фактично були забов’язані працювати на панів для забезпечення життя. Повинні були сплачувати викупні гроші державі протягом 49 років. Колишні раби були юридично та фактично вільні. В зв’язку з законом о гомстедах їм надана можливість отримання великої земельної ділянки за дешевою ціною.

Слайд 11

Висновок Як і в Російській імперії так і в США, ініціаторами реформ щодо скасування кріпосного права і рабства були уряди відповідних країн, але проведення реформування проходило різними шляхами: американським і прусським. Уряд Лінкольна пішла на радикальніші заходи, а уряд царя провело реформування шляхом захисту поміщицького устрою.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія