Іспанія XV-XVI століття
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Серко Анатолій Максимович Учитель… Вічні теми. Давні теореми. Сива пам’ять і космічний вік… Ти – учитель. Ти – сівач недремний. І невтомний мудрий садівник. Маєш ти правдиві таємниці, Розум твій розпалює вогонь. Журавлі високі і синиці Воду п’ють у тебе із долонь.
І. Загальні відомості Дата народження: 17.06.1979 р. Освіта: вища Спеціальність: “Педагогіка і методика середньої освіти. Історія та українська мова і література” Кваліфікація: вчитель історії, української мови та літератури Стаж роботи: 15 років Категорія: вища Курси підвищення кваліфікаії: 2010 р.
ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ (1998 р.-Сарненський педколедж РДГУ; 2003 р.-Рівненський Державний Гуманітарний університет)
Моє педагогічне кредо “ Хто не знає свого минулого, той не вартий --майбутнього” М.Грушевський
“ВИХОВУВАТИ ОСОБИСТІСТЬ, СФОРМУВАТИ ДУШУ ДИТИНИ МОЖНА ТІЛЬКИ, ЗРОЗУМІВШИ ЦЕЙ СВІТ, ПІЗНАВШИ ВСІ ЙОГО ТАЙНИКИ”. В.О.Сухомлинський МОЄ ЖИТТЄВЕ КРЕДО
Науково-методична проблема району: “Створення конкурентно-спроможної особистості через упровадження інноваційних навчально-виховних технологій” Науково-методична проблема школи: “Впровадження в навчально-виховний процес інноваційних технологій, формування ціннісних орієнтацій і ставлень особистості”
ІІ. НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ Проблема, над якою працюю: Використання інтерактивних технологій навчання для формування історичних і правових компетенцій учнів на уроці та в позаурочній діяльності
Якщо ти будеш допитливим, то будеш і багатознаючим Сократ Сучасному суспільству необхідна якісна освіта, яка спроможна забезпечити зростання потреби споживача та виробника матеріальних і духовних благ. Однією з основних цілей в своїй діяльності я ставлю забезпечення комп’ютерної та інформаційної грамотності, орієнтованої насамперед на використання новітньої ІКТ у формуванні всебічно розвиненої особистості. Головною умовою успішної реалізації цих засад є забезпечення навчання, виховання, професійної підготовки дитини для роботи в інформаційному суспільстві. Використання комп’ютерних засобів навчання дозволяє збільшити обсяг аудіовізуальної інформації для засвоєння учнями , що у свою чергу сприяє: - розвитку їхнього мислення, - формуванню системи розумових дій, здатності до самостійної творчої роботи.
ПРИНЦИПИ НАВЧАННЯ ІСТОРІЇ Глибокі історичні знання через пріоритетні творчі технології навчання. Здійснення оптимальної диференціації та індивідуалізації навчання Вивчення історії відповідно до вікових можливостей учнів, їх досвіду і рівня пізнавальної активності . Надання можливості учням демонструвати свої досягнення в отриманні знань та оволодінні історичними вміннями і навичками Відкриття можливостей до саморозвитку і самонавчання учнів. Прищеплення учням смаку до міркувань, аналізу явищ, пошуку пояснень тих чи інших процесів.
* Районний етап МАН* 2013 рік — ІІ місце, відділення історії, секція історія України (Войтович Марія,10 кл.) ІІІ. РЕЗУЛЬТАТИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (2010-2015 рр.)
2014 рік — ІІІ місце, відділення історії, секція історичне краєзнавство (Мосійчук Оксана, 11 кл.)
- 2010-2011, 2011-2012 н. рр. – Всеукраїнський конкурс «ЛЕЛЕКА»; - 2012-2013 н. р. – Всеукраїнський конкурс «Кришталева сова»; - 2012-2013 н. р. – позапрограмний о конкурс Інституту Розвитку Шкільної О Освіти з історії «Альбус» * УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСАХ *
2013-2014 н. р. – позапрограмна Всеукраїнська олімпіада з історії «Олімпус» (Весняна сесія)
ІV. ПОЗАКЛАСНА РОБОТА - 2011 р., - районний конкурс «Мої права, ІІ місце (номінація «Реферат», Пляшко Оксана, 11 кл.); - 2011 р. – загальношкільний захід «На Аскольдовій могилі поховали їх…»
- 2012 р. – загальношкільний захід «День Соборності України» - січень 2011 р. – круглий стіл «Дитина та іі права» (в рамках предметного тижня історії)
V. ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ * делегат районних зборів ФСТ «КОЛОС» (2011-2015 рр.); *підготовка матеріалів на участь в обласному конкурсі «Краще спортивне село» за підсумками 2010 р.; січень 2012 р. – ІІ місце у районних змаганнях з настільного тенісу серед працівників місцевого самоврядування; Березень 2012 р. – ІІ місце в районній Спартакіаді з шашок серед працівників освіти;
* Грудень 2014 р. – І місце у Кубку Дубровицького району з волейболу («ЧАЙКА» с.Озерськ) * березень 2015 р. – І місце в Спартакіаді працівників освіти з волейболу
* 15.02.2015 р.- разом ми ЄДИНІ! (волейбольний турнір у с.Залужжя) (фото з Народним д депутатом ВР України Василем Яницьким … та головою Дубровицької РДА Сергієм Киркевичем
Щоденний труд учителя – це знахідки, новації, У молодих й досвідчених – різноманітність ідей! Винагорода вчителю – не орден, не овації. Досягнення учителя – це успіхи дітей.
Схожі презентації
Категорії