X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Джордж Вокер Буш"

Завантажити презентацію

"Джордж Вокер Буш"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роботу виконала учениця 4-Б курсу Слободяник Єлизавета Джордж Вокер Буш

Слайд 2

Джордж Уокер народився 6 липня 1946 року в місті Нью- Хевен . Вивчав історію в Єльському університеті , в 1968 отримав ступінь бакалавра. З 1968 по 1973 рік проходив військову службу в авіаційних підрозділах Національної гвардії США . У 1975 році закінчив Гарвардської школи бізнесу з дипломом магістра ділового адміністрування. Після закінчення навчання працював у нафтогазовій галузі в штаті Техас. У 1987 і 1988 роках брав участь у президентській передвиборній кампанії свого батька Джорджа Буша -старшого. У 1989 році Буш з групою партнерів придбав бейсбольну команду Texas Rangers , до 1994 року очолював її правління.

Слайд 3

«У дитинстві я хотів стати космонавтом, але треба було багато вчитися, тому я став президентом» — Джордж Буш-молодший

Слайд 4

губернаторство У 1994 році Буш був обраний губернатором штату Техас. На цій посаді проводив компромісну політику, комбинирующую консервативні республіканські цінності і ліберальні кроки у соціальній сфері. У 1998 році став першим в історії Техасу губернатором, переобраним на другий термін.

Слайд 5

президенство На пост президента США Буш був обраний у 2000 році, здобувши перемогу над Альбертом Гором. Первісна програма Буша була орієнтована на питання внутрішньої політики країни, включала скорочення податків і масштабну реформу освіти.

Слайд 6

Війна тероризму Після терористичних нападів 11 вересня 2001 Буш оголосив світову війну проти тероризму і наказав вторгнення до Афганістану з метою скинення руху Талібан, знищення Аль-Каїди та захоплення Усами бін Ладена. Така відповідь на терористичні напади 9/11 привела до значного росту його популярності. З приводу контролю іракської зброї масового знищення Буш видав наказ вторгнення до Іраку, хоча інспекції, якою велися у той час, ще не закінчилися і зброя масового знищення, яку США намагалися захопити, ніколи не була знайдена. Слід за скиданням уряду Саддама Хусейна в Іраку, Буш започаткував програму встановлення демократії на Близькому сході, особливо в Афганістані та Іраку.

Слайд 7

Переобрання Незважаючи на критику іракської політики адміністрації як за кордоном , так і всередині США , Буш в 2004 році був переобраний на другий термін , отримавши перемогу над сенатором -демократом Джоном Керрі. У період другої адміністрації Буша основні напрямки зовнішньої і внутрішньої політики США не зазнали значних змін . Президент декларував прихильність принципам " війни проти терору" , тривала політика щодо скорочення податків і боротьбі з тероризмом усередині країни. На зовнішньополітичному напрямку президент постарався подолати розбіжності з західноєвропейськими союзниками США , що виникли через війну в Іраку . У травні 2005 року Буш відвідав святкування шістдесятиріччя Перемоги у Москві. До кінця 2005 року спостерігачі відзначили значне зниження рівня популярності президента Буша серед американців , що головним чином було пов'язано з політикою США в Іраку.

Слайд 8

Лівано-ізраїльський конфлікт Лівано-ізраїльський конфлікт 2006 року став новою причиною розбіжностей з європейськими союзниками: США беззастережно підтримували Ізраїль і не приєдналися до вимог негайного припинення вогню. Буш розглядав протистояння Ізраїлю та угрупування "Хізбалла" як частина глобальної війни проти тероризму.

Слайд 9

Конфлікт з Росією Під час війни в Південній Осетії в серпні 2008 року Буш засудив дії Росії, назвавши російське військове втручання "непропорційним" застосуванням сили, а також пригрозив Росії міжнародною ізоляцією та виключенням з "Великої вісімки".. Звістка про визнання Росією незалежності Південної Осетії і Абхазії Буш назвав безвідповідальним, він засудив і закликав російську сторону переглянути це рішення

Слайд 10

Буш офіційно залишив президентську посаду 20 січня 2009 року, коли новий, 44-й, президент США Обама був приведений до присяги під час інавгурації у Вашингтоні.

Слайд 11

Сім’я та особисті якості У числі особистих якостей президента Буша називали його здатність до пошуку компромісу, яку він демонстрував ще під час губернаторства. Дотримуючись консервативних поглядів, Буш уникав крайнощів. Брак знань з низки політичних питань колишній президент вміло компенсував за рахунок особистої чарівності, що зіграло вирішальну роль в його успіху на виборах 2000 і 2004 року. Джордж Буш одружений, він батько двох дочок-близнят.

Слайд 12

Список використаних джерел http://beyond.ua/djordj-bush-molodshiy/ http://ru.wikipedia.org http://news.bigmir.net/world/335563 http://lenta.ru/lib

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія