X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Берестейська унія 1596 р.

Завантажити презентацію

Берестейська унія 1596 р.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Берестейська унія 1596 р.

Слайд 2

План вивчення Передумови укладення Берестейської церковної унії. Церковні собори в Бересті 1596 р. та утворення греко – католицької церкви. Розвиток полемічної літератури.

Слайд 3

Опорні поняття і дати Опорні поняття: Берестейська унія Уніатська церква Полемічна література Опорні дати: 1596 р. – Берестейська унія

Слайд 4

Слайд 5

Актуалізація опорних знань Яким було становище православної церкви в Україні в XVI столітті? Як вплинуло на релігійну ситуацію в Україні поширення реформаційних та контрреформаційних рухів? Що таке братства? Яка їх роль в історії православної церкви в Україні?

Слайд 6

Передумови укладення Берестейської церковної унії Річ Посполита Українські землі Українська православна церква Наступ католицької церкви Зміцнення Московської Митрополії, надання титулу Патріарха Ідея унії з римо – католицькою церквою Єдність народу Збереження обряду і мови Припинення переслідувань за віру Позбавлення авторитету братств

Слайд 7

Ставлення католиків до унії Ставлення католиків до унії Противники унії Прихильники унії Українська церква не повинна мати однакових прав з католицькою. Використати унію для поширення католицизму.

Слайд 8

Розвиток полемічної літератури. Прочитати п. 2 § 4 і дати відповіді на запитання: Яка література називається полемічною? Назвіть представників полемічної літератури в Україні. Які існували течії в полемічній літературі?

Слайд 9

Церковні собори в Бересті та утворення греко – католицької церкви. Прихильники унії Противники унії 8 жовтня 1596 року не підтримали унію 8 жовтня 1596 р. – утворення греко – католицької ( уніатської ) церкви

Слайд 10

Закріплення Якими були передумови укладення Берестейської унії? Як україно – білоруська знать ставилися до можливості об”єднання католицької і православної церков? Коли було укладено Берестейську унію? Які наслідки мало укладення Берестейської унії?

Слайд 11

Висновки Укладення Берестейської унії спричинило появу Української греко – католицької церкви. В Україні загострилося протистояння на релігійній основі. Поява полемічної літератури сприяла формуванню національної свідомості українського народу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія