X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адольф Гітлер (1889-1945)

Завантажити презентацію

Адольф Гітлер (1889-1945)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Адольф Гітлер (1889-1945) “ Людина яка отримала від неба дар діяти, здатна управляти ”

Слайд 2

Дитинство Адольф Гітлер народився 20 квітня 1889 р. в Браунау-ам-Інн, маленькому австрійському містечку поблизу Лінцу, на кордоні з Баварією, на території тодішньої Австро-Угорщини. З шести дітей Алоїса Шикльґрубера дорослого віку досягли лише Адольф та його сестра Паула. Сам Адольф Гітлер ніколи не вживав прізвище Шикльгрубер, як це пізніше стверджували його політичні супротивники.

Слайд 3

Гітлер в шкільні роки .

Слайд 4

Військова служба Ставши добровольцем, Гітлер 4 роки служить на війні, в полку зв’язаним в чині єфрейтора, але не став офіцером. Получив медаль за поранення, та Ордена Металевого хреста 2-ого класу.

Слайд 5

Гітлер – капрал імператорської армії 1916р.

Слайд 6

"Моя бородьба" (Mein Kampf) Адольф Гітлер написав книгу під час ув'язнення у Ландберґу в баварському місті Ландсберґ-на-Леху, що містив його політичну програму. Вперше опублікована в 1925 році.

Слайд 7

Моя боротьба— книга, як стала ідеологічною основою німецького націонал-соціалізму.

Слайд 8

Адольф Гитлер – рейхсканцлер Німеччини 30 січня 1933 року 86-річний президент Гінденбург призначив голову НСДАП Адольфа Гітлера рейхсканцлером Німеччини.

Слайд 9

Гітлер та Гінденбург обмінюються рукостисканням.

Слайд 10

Початок другої світової війни 11 березня 1938 року нациські війська вступили до Австрії 15 березня 1939 року нацисти захопили Чехословаччину і оголосили про створення так званого протекторату на території Богемії і Моравії. 23 серпня 1939 року Гітлер уклав пакт про ненапад з Радянським Союзом і тим самим забезпечив собі свободу рук у Польщі. 1 вересня 1939 року германська армія вторглася до Польщі, що стало початком Другої світової війни.

Слайд 11

З 1943 року вся діяльність Гітлера фактично обмежувалася поточними військовими проблемами. Майже весь час він перебував у себе в ставці, оточений тільки найближчими військовими радниками. Гітлер все-таки виступав перед народом, хоча й менше виявляв інтересу до його стану і настроям.

Слайд 12

Слайд 13

Останній рік Гітлера До середини весни 1945 року у Гітлера вже не залишалося жодних надій на чудо. 22 квітня 1945 року він вирішив не покидати столицю, залишитися у своєму бункері і покінчити життя самогубством. Доля німецького народу його вже не цікавила. Німці, вважав Гітлер, виявилися недостойні такого "геніального вождя", як він, тому повинні були загинути і поступитися місцем більш сильним і життєздатним народам.

Слайд 14

Смерть 30 квітня. Останній день Гітлера. Всі його наближені збираються для прощання. У сад канцелярії доставлено 200 літрів бензину. Всі, крім Гітлера та Браун, виходять у коридор.

Слайд 15

Існує дві версії подальщих подій: Згiдно першої, заснованої на показах особистого камердинера Гітлера, фюрер та Браун вистрілили в себе о 15:30. Коли Лінге та Борман увійшли до кімнати, Гітлер сидів похилившись на софі, а з його скроні текла кров. Револьвер лежав поряд на столі. Мертва Єва була в іншому кутку софи. Свій револьвер вона впустила на підлогу. Інша версія (прийнята більшістю істориків) наголошує, що Гітлер та Єва Браун отруїлися ціаністим калієм. Перш ніж померти Гітлер отруїв двох своїх собак.

Слайд 16

Висновок Особисте Народився: 20 квітня 1889р. Браунау-ан-Інн, Австро-Угорщина; Помер: 30 квітня 1945р. Берлін; Громадянствро: Німеччина; Національність: Австрієць; Політична партія НСДАП; Дружина: Єва Браун; Діти: Відсутні; Релігія: Католик. Діяння Фюрер (президент) Німеччини Час на посаді: 19 серпня 1934р. — 30 квітня 1945р. Попередник - Пауль фон Гінденбург Наступник - Карл Дьоніц;

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія