X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Диктатори тоталітарної системиАдольф Гітлер

Завантажити презентацію

Диктатори тоталітарної системиАдольф Гітлер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Диктатори тоталітарної системи Адольф Гітлер (презентація для круглого столу) Автор: Коритько Богдан, учень 11 класу Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. 2012 р.

Слайд 2

Адольф Гітлер

Слайд 3

Дитячі роки Народився 20 квітня 1889р. в містечку Браунау – ам – Інн. Четвертий із шести дітей Алоїса Шикльгрубера.

Слайд 4

Формування світогляду На формування світогляду Гітлера вплинула пропагандистська преса, з критикою єврейського населення, а також про могутню арійську націю.

Слайд 5

Участь у Першій світовій війні 1 серпня 1914 р. - початок війни (служба у Баварському полку) З 30.10. по 24.11. 1914 р. – бій під Іпром. 2 грудня 1914 - нагорода Залізний хрест. 25.08.1918 – нагорода за службу 3 ступеня.

Слайд 6

Марка із зображенням А. Гітлера, як один із методів звеличення фюрера, визнання його кращим від інших

Слайд 7

Влада у руках А. Гітлера Режим військової диктатури. Введення в життя нацистської ідеології несло непоправну катастрофу не лише для Німеччини, а й для усієї Європи

Слайд 8

Та попри все для німецького населення А. Гітлер залишався зразковим правителем, адже всі його нелюдські накази люди сприймали, як вищу мету арійців.

Слайд 9

На щастя, план Гітлера по захопленню світу провалився, а сам він помер 20 квітня 1945 р. в своєму бункері здійснивши самогубство.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія