X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виховання патріотизму та національної свідомості

Завантажити презентацію

Виховання патріотизму та національної свідомості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

З досвіду роботи класного керівника ЗОШ № 25 м. Маріуполя Патрікєєвої Анни Миколаївни Виховання патріотизму та національної свідомості учнів Україна – рідний край, Рідне поле, зелен гай, Рідне місто й рідна хата, Рідне небо й рідна мати. Я. Скидан

Слайд 2

В “Основних орієнтирах виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України ” зазначено: «Патріотизм виявляється в любові до Батьківщини, свого народу, турботі про його благо, сприянні становленню й утвердженню України як суверенної, правової, демократичної, соціальної держави, готовності відстояти її незалежність, служити і захищати її, розділити свою долю з її долею, повазі до українських звичаїв і обрядів, відчутті своєї належності до України, усвідомленні спільності власної долі з долею Батьківщини, досконалому володінні українською мовою.» Патріотизм - одна з найбільш значущих, вічних цінностей, притаманних усім сферам життя суспільства і держави, є найважливішим духовним надбанням особистості, характеризує вищий рівень її розвитку і проявляється в її активно-діяльнісної самореалізації на благо Вітчизни» З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 3

- Формування та розвиток у учнів високої патріотичної свідомості, почуття вірності своїй Вітчизні, прагнення до виконання свого громадянського обов'язку; - Виховання патріотичних якостей особистості відповідно до моделі "Громадянина - патріота України". Мета роботи з патріотичного виховання З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 4

Модель «Громадянин-патріот України». творчо мислить здатна саморозвиватися дотримується духовних, правових,загальнолюдських законів яка знає історію і культуру своєї краіни любить свою Батьківщину і народ Особистість духовно та фізично здорова має культуру думки і мови має соціально - активну позицію громадянина З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 5

Форми роботи З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 6

Основні напрями патріотичного виховання : З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 7

Сім’я –перший і найголовніший осередок суспільства. Саме з неї починається формування понять «Батьківщина», «мала батьківщина». А тому виховання поваги до своєї сім'ї, гордості за свою родину, відродження багато в чому втрачених в наші дні понять сімейної історії, сімейної реліквії, сімейної традиції є одним із напрямків патріотичного виховання З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 8

Зміст поняття патріотизму включає в себе почуття прихильності до тих місць, де людина народилася і виросла. Під час екскурсій учні пізнають рідний край. З досвіду роботи Патрікєєвої А .М. Хомутовський степ Запоріжська Січ

Слайд 9

Виховання патріотизму - це невпинна робота по створенню у школярів почуття гордості за свою Батьківщину і свій народ, шанобливому ставленню до історичного минулого Батьківщини, свого народу. 22 січня - день соборності України. Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки. Година спілкування: «Соборна – значить єдина». З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 10

У патріотичному вихованні підростаючого покоління велика роль ветеранів Великої Вітчизняної війни. Їх виступи на уроках мужності, розповіді про бої з ворогом, про подвиги бойових друзів служать прикладом патріотизму. Стало гарною традицією запрошувати ветеранів Великої Вітчизняної війни напередодні Дня Перемоги на зустріч з нашими учнями. З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 11

Для того, щоб любити своє місто, його необхідно знати, а щоб дізнатися - вивчати. Вивчення історії рідного міста проводиться як на уроках, так і під час екскурсій. З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 12

Величезний емоційний вплив на формування патріотизму учнів надають ідеї патріотизму, які розкриваються в художній прозі та оспівані в поезії. З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 13

Любіть Україну, як сонце, любіть,  як вітер, і трави, і води…  В годину щасливу і в радості мить,  любіть у годину негоди. В. Сосюра З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Слайд 14

Дякую за увагу ! З досвіду роботи Патрікєєвої А .М.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота