X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Умови ефективного навчання

Завантажити презентацію

Умови ефективного навчання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Умови ефективного навчання

Слайд 2

Ефективність навчання залежить від оптимального використання форм, методів та засобів навчання.

Слайд 3

Форми навчання – це способи його організації. Існують такі форми навчання: Практичне заняття; Семінар; Лекція; Консультація; Залік; Екзамен; Індивідуальне заняття тощо.

Слайд 4

Методи навчання – це способи взаємодії із студентами в процесі навчання. Розрізняють методи: За домінуючими засобами навчання; Залежні від основних дидактичних завдань; За характером навчально-пізнавальної діяльності.

Слайд 5

Методи за домінуючими засобами навчання: Словесні (вербальні); Наочні; Практичні.

Слайд 6

Методи, що залежать від основних дидактичних завдань: Отримання нових знань; Формування умінь і навичок; Перевірки і оцінки знань; Закріплення матеріалу; Самостійної роботи.

Слайд 7

Методи, що їх розрізняють за характером навчально-пізнавальної діяльності: Пояснювально-ілюстративний; Репродуктивний; Проблемного викладання; Частково-пошуковий; Дослідницький.

Слайд 8

Засоби навчання: 1. Візуальні (зорові); 2. Аудіальні (слухові); 3. Аудіовізуальні (зорові та слухові); 4. Частково-автоматизуючі процеси навчання.

Слайд 9

Принципи навчання – основні вихідні положення, що визначають різні сторони навчання – зміст, методи, засоби, форми, тобто спрямованість навчального процесу визначають зміст, форми і методи.

Слайд 10

Основними принципами навчання є: Науковість, систематичність, послідовність навчання; Свідомість і активність; Зв‘язок навчання з життям, з практикою; Наочність; Доступність у навчанні; Врахування індивідуальних особливостей студента; Співробітництво викладача і студентів тощо.

Слайд 11

Закономірності навчання – це стійкі педагогічні явища, які базуються на повторюваності фактів, навчальних дій і є теоретичною основою принципів навчання.

Слайд 12

Умовами ефективного навчання є: Врахування індивідуальних особливостей пізнавальної діяльності студента; Врахування особливостей виховного впливу; Врахування рівня і темпу роботи окремих студентів; Врахування індивідуальних властивостей особистості; Врахування інтересів, потреб та мотивів навчання; Врахування рівня вмінь і навичок самостійної пізнавальної діяльності.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота