X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Твоє життя - твій вибір

Завантажити презентацію

Твоє життя - твій вибір

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звіт з реалізації соціального проекту “Твоє життя – твій вибір” в загальноосвітній школі I-III ст. №16 Слов’янської міської ради

Слайд 2

Протягом листопада 2011року в ЗОШ №16 проводилася реалізація соціального проекту “Твоє життя – твій вибір” Головна мета: проведення профілактичної роботи серед дітей щодо вживання тютюнових виробів; залучення до здорового способу життя якнайбільшої кількості підлітків.

Слайд 3

У школі була створена ініціативна група на чолі з практичним психологом Луценко О.Г. та ученицями Тимошенко Євгенією, Баличевою Валерією (11-Б), Агамір’ян Лідією (10кл), Сидоренко Катериною та Крес Катериною (9-А). Ініціативна група : дослідила теоретичні причини і наслідки тютюнопаління, розробила та провела анкетування, тренінги, підготувала презентацію з цієї проблеми.

Слайд 4

Під час реалізації соціального проекту було організовано та проведено такі заходи: анкетування; тематичні класні години; тренінги (9-11 кл); консультації зі спеціалістами Центру здоров’я , Центру соціальної служби для молоді (8-11 кл); виставка плакатів (5-8 кл), конкурс електронних листівок (9-11 кл); інтерактивна вправа - стіна думок “Зроби свій вибір”; інформаційний проект “Нікотин в житті людини” Тимошенко Євгенії (11-Б кл).

Слайд 5

АНКЕТУВАННЯ В опитуванні взяли участь 288 дітей 3-11 класів. Питання анкети: 1. Чи пробували Ви палити хоч би раз у житті? 2. Якщо “так”, то в якому віці спробували? 3. Чи палять Ваші батьки? 4. Що спонукало Вас уперше спробувати палити? 5. Чи вважаєте Ви паління шкідливим? 6. Якщо “так”, то чому? 7. Що заважає Вам кинути палити?

Слайд 6

Результати анкетування

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

ТЕМАТИЧНІ КЛАСНІ ГОДИНИ Цілі: поширювати знання про шкоду тютюнопаління для людського організму; розвивати почуття активної, гідної життєвої позиції; виховувати дбайливе ставлення як до свого здоров'я, так і до здоров'я оточуючих; відповідальність за свої вчинки.

Слайд 10

Форми класних годин: вікторини рольові ігри

Слайд 11

диспути “круглий стіл” бесіди

Слайд 12

години спілкування перегляд фільмів виступи з міні-докладами

Слайд 13

визначили плюси та мінуси відмови від куріння; з'ясували негативні соціальні наслідки паління; оволоділи навичками та прийомами впевненої відмови від шкідливих речовин. переконалися в шкідливому впливі паління за допомогою демонстрації досліду “Куріння пляшкою” ТРЕНІНГИ (9-11 КЛАСИ) Мета: формування в підлітків умінь і навичок здорового способу життя. У ході тренінгів учні:

Слайд 14

ВИСТАВКА ПЛАКАТІВ 5-8 класи

Слайд 15

КОНКУРС ЕЛЕКТРОННИХ ЛИСТІВОК (на шкільному сайті) 9-11 класи

Слайд 16

ПРЕЗЕНТАЦІЯ учениці 11-Б класу ТИМОШЕНКО ЄВГЕНІЇ Информационный проект на социальную тематику «Никотин в жизни человека». Выполнила ученица 11-Б класса Тимошенко Евгения 7 розділів: Склад цигарки. Вплив нікотину на організм. Наслідки куріння. Причини паління. Звичка і відмова від куріння. Коли припиняєш палити… Факти, які шокують.

Слайд 17

КОНСУЛЬТАЦІЇ зі спеціалістами Центру здоров’я, Центру соціальної служби для молоді (8-11 кл) Мета: профілактика тютюнопаління серед підлітків. Завдання: надати повну інформацію про шкідливість впливу процесу куріння на організм людини; допомогти зробити правильний вибір у напрямку формування здорового способу життя.

Слайд 18

ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА - СТІНА ДУМОК “Зроби свій вибір” Учні висловлювали власне ставлення щодо проблеми тютюнопаління

Слайд 19

ВИСНОВКИ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота