X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що таке насвай і чим він небезпечний?

Завантажити презентацію

Що таке насвай і чим він небезпечний?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЩО ТАКЕ НАСВАЙ?

Слайд 2

Насвай Насвай - нікотиновмісний продукт, наркотик. Насвай - це маленькі зелені кульки, зерна з неприємним запахом і смаком. Основними компонентами насваю є махорка або тютюн, раніше - рослина “нас”. До складу також може входити: гашене вапно (замість вапна може використовуватися курячий послід або верблюжий кізяк), компоненти з різних рослин, олія. Щоб поліпшити смак в насвай іноді додають приправи. Насвай легко виготовити і він має низьку собівартість.

Слайд 3

Насвай за зовнішнім виглядом описують по-різному. В одних випадках насвай це зелені кульки, в інших сірувато-коричневий порошок. Свіжий насвай виглядає як великі, просочені, зелені зерна, а несвіжий більше схожий на порошок і має майже чорний колір.

Слайд 4

Насвай, вживання Насвай закладають до рота, прагнучи не допустити щоб потрапило на губи, які в такому випадку вкриваються пухирями. Проковтнута слина або крихти зілля можуть викликати нудоту, блювоту і понос, що також дуже неприємно. А отримане задоволення - легко запаморочується, поколює в руках і ногах, мутніє в очах - триває не більше 5 хвилин. В основному причиною закладання насвая підлітки називають те, що після нього не хочеться курити. Але насвай насправді не є замінником, а є тим самим тютюном, що завдає шкоди організму. І не треба обманювати себе, що зменшений вміст нікотину якоюсь мірою вирішує проблему. «Насвайщики» компенсують втрату збільшеною кількістю і зміною якості суміші. Різниця полягає лише в тому, що тютюновий дим першого удару завдає легеням, а насвай - слизовій рота і шлунково-кишковому тракту. Розвивається та ж нікотинова залежність.

Слайд 5

Вплив насвая Поколює в руках і ногах Мутніє в очах Споживаючи насвай можна прийти до залежності та подальшим фізичним відхиленням у роботі організму і своєрідним відчуттям, такими як: Пітливість Ортостатичний колапс (стан, коли швидко змінюючи положення тіла, людина відчуває запаморочення, темніє в очах) Знепритомніти Збільшено ризик розвитку рідкісних онкологічних захворювань Хворіють зуби Захворювання слизової оболонки ротової порожнини Захворювання слизової оболонки стравоходу

Слайд 6

Насвай-небезпечний!

Слайд 7

Міфи розповсюджені споживачами про насвай

Слайд 8

Міф 1. Будь-який наркотик, чи то курячий послід або верблюжий кізяк (з якого складається насвай), завжди вживають задля «неповторного життєвого досвіду». Саме цю ідею досвідчені споживачі доносять новачкам, зазвичай недоговорюючи про свій досвід блювоти або поносу.

Слайд 9

Кажуть, що насвай дає кайф, але що ми отримуємо натомість: РАК ГУБИ та ШЛУНКУ ВІДІГНУТА ГУБА

Слайд 10

І все це задля 10 хвилин легкої ейфорії?

Слайд 11

Міф 2. «Прихід швидкий, можна розслабитися в перерві між парами або на перерві в школі», - очевидно, саме це втовкмачують підліткам, яким насвай пропонують прямо в школі.

Слайд 12

Споживачі насваю - типові іграшки в руках наркобізнесу. створюють серед молоді моду на новий наркотик насвай,а вже потім пропонують спробувати щось сильніше! Насвай містить екскременти птахів і тварин. Хіба вони варті того, щоб класти їх до рота людині?

Слайд 13

Насвай

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота