X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Щастя, коли тебе розуміють

Завантажити презентацію

Щастя, коли тебе розуміють

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Байкери - аматори та шанувальники мотоциклів. На відміну від звичайних мотоциклістів, у байкерів мотоцикл є частиною способу життя. Характерним також є об'єднання з однодумцями на основі цього способу життя.

Слайд 4

Па нки — покоління молодих людей на рок-естраді. Провідною інтонацією їхніх виступів став різкий протест проти будь-яких моральних і звичаєвих правил. Це відбилося насамперед на характері їх музики - панк-року . Шокував глядачів і зовнішній вигляд виконавців.

Слайд 5

Скінхе ди — є членами субкультури, що виникла серед робочого класу, та молодих людей у Сполученому Королівстві в 1969 році, а потім поширились на інші частини світу. Названою на ім'я стрижені або наголо голені голови, перші скінхеди були сильно залежні від Вест-Індії грубі хлопчики з точки зору моди, музики,і способу життя

Слайд 6

Емо - молодіжна субкультура, що утворилася на базі шанувальників однойменного музичного стіля.Її представників називають емо-кіди або, залежно від статі: емо-бой, емо-гьорл.

Слайд 7

Фрик — з жаргонної англійської freak «божевільний», «скажений», «божевільно модний» — напрям в молодіжній культурі кінця 20, початку 21 століття. Соціальні групи людей, які одягаються неординарно, оригінально.

Слайд 8

Готи - представники молодіжної субкультури, яка зародилася в кінці 70-х років XX століття на хвилі пост - панку. Готична субкультура досить різноманітна і неоднорідна, проте для неї в тій чи іншій мірі характерні загальні риси: специфічний похмурий імідж, а також інтерес до готичної музики, хоррор - літератури, фільмів жахів та містики.

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота