X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиваючі ігри

Завантажити презентацію

Розвиваючі ігри

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мета гри – забити м'яч у ворота супротивника, а свої ворота захистити. Матч проводиться за участю двох команд, з кількістю гравців у кожної - не більш одинадцяти, разом із воротарем.

Слайд 2

Слайд 3

Гол М'яч вважається влученим у ворота, якщо він повністю пересік лінію воріт між стійками та під перекладиною, за умовами, що перед цим команда, яка забила гол не порушила Правила гри.

Слайд 4

Команда, яка забила протягом матчу найбільшу кількість голів, вважається переможцем. Якщо обома командами забито рівну кількість голів або не було забито жодного гола, то матч закінчується з нічийним результатом.

Слайд 5

Тривалість гри - два рівних тайму по 45 хвилин. Перерва між двома таймами - 15 хвилин. Додатковий час До тривалості будь-якого матчу обох таймів додається час, який пішов на: - заміну гравців. - транспортування травмованих гравців - навмисне затримування часу гри

Слайд 6

Перед початком матчу проводиться жеребкування, й одна з команд отримує право обрати ворота. Протилежна команда виконує начальний удар в матчі. Процедура Всі гравці знаходяться на своїх половинах поля. М'яч знаходиться в нерухомому стані у центрі поля. Суддя подає сигнал. М'яч знаходиться у грі, коли по ньому нанесено удар вперед.

Слайд 7

Штрафний удар призначається судією після порушення правил. Штрафний удар можуть призначити на всьому полі. Якщо порушення правил відбувається у штрафному майданчику, то призначається пенальті. При пробитті штрафного, команда, що захищається, ставить «стінку»(з гравців). Вільний удар призначається, коли гравець віддає передачу своєму воротарю і той бере м'яч у руки. Вільний удар не можна бити прямо по воротах, а потрібно розіграти м'яч з партнером.

Слайд 8

1. Поштовх суперника руками. 2. Удар або грубий поштовх. 3. Стрибок на суперника. 4. Підніжка. 5. Удар ногою по нозі. 6. Вільний удар. 7. Штрафний удар. 8. Кінець гри або її половини. 9. Зупинки гри не буде. 10. Гра по м'ячу рукою. 11. Жест, який вказує місце порушення, звідкіля необхідно ввести м'яч у гру. 12. Додавання втраченого часу. 13. Попередження або видалення гравця.

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота