X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«Олімпійськими шляхами - до здорового майбутнього»

Завантажити презентацію

«Олімпійськими шляхами - до здорового майбутнього»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Олімпійськими шляхами - до здорового майбутнього Здоров’я маємо – не дбаємо, а погубивши – плачемо Народна мудрість

Слайд 2

Що впливає на здоров’я?

Слайд 3

Лікарі рекомендують :

Слайд 4

Слайд 5

ТАЛІСМАН ОЛІМПІЙСЬКОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ

Слайд 6

СПРИЯТЛИВІ ГОДИНИ ДЛЯ СНУ, НАВЧАННЯ, ЗАНЯТТЯ СПОРТОМ ТА ВЖИВАННЯ ЇЖІ

Слайд 7

Проектна робота 1 групи

Слайд 8

Що означає “бути здоровим?” Кожна людина на Землі повинна народжуватися здоровою, жити в злагоді та любові в сім'ї, родині, державі, підтримувати та оберігати здоров'я рідних і близьких

Слайд 9

Наше здоров’я залежить

Слайд 10

Здорове харчування ТАК НІ Чіпси, Сухарики, Газировка М’ясо, Риба, Овочі, Фрукти, Очищена вода

Слайд 11

Позитивний настрій – основний чинник здоров’я людини Ефективний спосіб боротьби зі стресами: Знайдіть для себе цікаве заняття (хобі) Не думайте про свої проблеми - відволічіться, а потім з новою силою беріться за вирішення насущних завдань Займайтеся спортом (в школі, спортивних секціях, вдома, на вулиці рухливі ігри)

Слайд 12

Живіть за правилами Кожен день починайте з посмішки; Ранкова зарядка ( в квартирі, на природі); Здорове харчування; Особиста гігієна; Корисні звички

Слайд 13

Наші поради Відповідальність за власне здоров'я кожен з нас повинен узяти на себе. Якщо ми цього не зробимо добровільно, то хвороби змусять нас це зробити примусово

Слайд 14

Корисні звички

Слайд 15

Наші побажання Що життя – це любов. Тішся нею. Це щастя, це радість, це мрія Життя є життя. Збережи найцінніше, що має людина Життя – це шанс. Тримай його Життя – це скарб. Бережи його Життя - це гімн. Заспівай його.

Слайд 16

Проектна робота 2 групи

Слайд 17

Хто з вас, юні друзі, цікавиться історією фізичної культури та спорту, той, напевне, знає, що про досконалість свого фізичного стану люди почали дбати ще на межі палеоліту і неоліту. Про це переконливо свідчать написи та малюнки, виявлені на стінах печер. Це цікаво знати…

Слайд 18

За часів Стародавньої Греції, де наука, освіта, культура, мистецтво та філософія набули найвищого розквіту, фізичне виховання було проголошене основою життя і доведене до рівня культу.

Слайд 19

Саме звідти пішли такі слова, як олімпіада, стадіон, атлет, гімнастика тощо. Найбільшою образою для себе житель Еллади вважав, якщо його зараховували до тих, хто не вміє писати або плавати.

Слайд 20

Гімнасії приймали юнаків віком 14—16 років. У цих навчальних закладах юні елліни прилучалися до боротьби, бігу, метань списів і дисків, ігор з м'ячем, вивчення основ військової справи.

Слайд 21

Як переказують легенди,спортивні змагання греки запозичили від самих богів, життя яких було сповнене війнами, суперечками, подвигами. Саме боги, як переконують легенди, поклали початок Олімпійським іграм.

Слайд 22

Перші змагання нібито влаштував сам Зевс Громовержець на честь своєї перемоги над батьком Кроном, який поїдав своїх власних дітей, аби ті не заволоділи його троном.

Слайд 23

Серед героїв, які продовжили традиції богів, називають то Геракла Ідейського, то Пелопа, який переміг сильного і підступного Еномая, батька прекрасної Гіпподамії. Стверджують, що саме на честь Пелопа один з грецьких островів дістав назву Пелопоннес.

Слайд 24

Слайд 25

У 884 році до н. е. правителі Еліди Іфіт та Спарти Лікург, стурбовані постійними війнами між своїми народами, уклали угоду про перемир'я, взявши за основу проведення ігор чотирирічний цикл. Найголовніша умова складеної угоди — заборона усіх військових дій. Порушників ухвалено було карати великими грошовими штрафами, їх не допускали до змагань. У ті часи це вважалося найбільшим приниженням.

Слайд 26

В Давній Греції було п'ять стадіонів, послідовно споруджених один за одним. Вони мали вигляд прямокутника або видовжену підковоподібну форму. Вздовж арен розміщувались трибуни для глядачів, яких іноді збиралося до 50 тисяч. Змагання з бігу відбувалися не на крутих доріжках, як це прийнято зараз, а по прямій — туди і назад. Що ж являли собою спортивні споруди давньої Олімпії?

Слайд 27

Літературні джерела розповідають про олімпійців, які бігали швидше від зайця. Спартанець Ладас, наприклад, бігав, не залишаючи на піску слідів. Юний Полімнестор із Мілета легко наздоганяв кіз, яких випасав на горах, і навіть ловив зайців.

Слайд 28

Кросворд “Олімпійський”

Слайд 29

По горизонталі: 2 – місце проведення змагань в Олімпії . 4 –ім’я богині, на честь якої проводились ігри Олімпійських ігор для жінок . 6 – дерево, вінком із гілок якого увінчували олімпіоніків . 7 – споруда для занять спортом у Стародавній Греції 8 – півострів, на якому знаходиться Олімпія .

Слайд 30

По вертикалі: 1 – переможець давньогрецьких Олімпійських ігор. 3 – спеціальна школа для дітей 6-7 років. 5 – ім’я бога, на честь якого проводились Стародавні Олімпійські ігри.

Слайд 31

Відповіді на кросворд По вертикалі: 1 – Олімпіонік 3 – Палестра 5 – Зевс По горизонталі: 2 – Стадіон 4 – Гера 6 – Олива 7 – Гімнасій 8- Пелопоннес

Слайд 32

Проектна робота 3 групи

Слайд 33

Олімпіада -2012 в Лондоні

Слайд 34

Українські спортсмени вибороли шість золотих, п'ять срібних і дев'ять бронзових медалей

Слайд 35

16 запорізьких спортсменів боролись за перемогу в Лондоні

Слайд 36

Бронзові медалістки Олімпіади з естафетного бігу 4x100 метрів Марія Рємєнь і Олеся Повх

Слайд 37

Віталій Наконечний став лише шостим у фіналі

Слайд 38

Олег Степко – запорізький гімнаст

Слайд 39

Здоров'я родини - здоров'я дитини. В цю істину вкладено глибокий зміст. Здорова родина - здорова дитина. У цих двох поняттях прокладено міст. Хай міст цей єднає батьків і дітей, Щоб правильно й радісно жити, Іти по життю із девізом в руках: «Здоров'я потрібно цінити».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота