X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чи допоможе Євро 2012 відкрити світ дитині-сироті?

Завантажити презентацію

Чи допоможе Євро 2012 відкрити світ дитині-сироті?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Соціальний проект учнів 11 кл. СЗШ№7 під керівництвом вчителя історії ПАРХОМЕНКО ГАЛИНИ АНАТОЛІЇВНИ

Слайд 2

Слайд 3

2.Стимулювати українських дітей-сиріт до вивчення іноземних мов. 3.Проект орієнтований на дітей-сиріт шкільного віку( від 6 до 16 років ). На сьогодні в Україні близько 70 тис. таких діток. 1.Розширити уявлення українських дітей-сиріт про світ, залучивши представників різних країн до спілкування з цією категорією дітей. Мета нашого проекту :

Слайд 4

Створити листівки із фотокартками реальних дітей-сиріт України, де буде вказано ім`я та прізвище дитини , посилання на сайт, на якому можна буде знайти більш розгорнуту інформацію про дитину-сироту. Пропоную механізм розповсюдження листівок серед вболівальників Євро 2012 – прикріплення до квитків на матчі турніру.

Слайд 5

1.Оголосити тендер на друк листівок(строк -березень 2012). 2.Звернутися до депутатів з проханням надати спонсорську допомогу на реалізацію проекту(відрахувавши певний відсоток виборчих фондів партій і блоків із коштів, які планують витратити на друковану політичну рекламу). Строк-квітень 2012. 3.Зобов’язати регіональні органи з опіки та піклування підібрати необхідну інформацію та розробити портфоліо дітей-сиріт свого регіону(квітень 2012). 4.Створити сайт з інформацією про дітей-сиріт, які потребують нашої допомоги, завітавши на який, вболівальники Євро2012 з усього світу зможуть познайомитися з українськими дітьми, позбавленими батьківської опіки та піклування (травень 2012). 5.Роздрукувати листівки – додатки до квитків(травень 2012).

Слайд 6

Дизайн листівки Титульна сторінка- Зворотній бік – (розроблено із залученням світлини Дмитра Шевченка, учня 5-А класу СЗШ№7).

Слайд 7

Структура сайту Сторінки: Головна Розкриває суть акції ”Відкриваємо світ дитині-сироті”. Вболівальникам Євро 2012 з усіх куточків світу пропонується написати про свою країну, місто, сім’ю листа для дитини-сироти з листівки.Інформація подається на українській та англійській мовах.

Слайд 8

Фотокартка дитини, відсканована копія твору “Моя найзаповітніша мрія”, переклад дитячого твору англійською мовою, контактні дані місцевих органів з опіки та піклування, які відповідають за цю дитину, та закладу, де вона навчається.

Слайд 9

Слайд 10

Кошторис: Щоб дізнатися, скільки грошей потрібно витратити на друк листівок, ми за основу взяли кількість місць на стадіоні «Донбас-Арена». 51504 Це число ми помножили на кількість матчів, які будуть проводитись у Донецьку 5 = 257502 необхідна кількість листівок Приблизна вартість однієї листівки – 5 грн. (5*257520 = 1.287600грн.) Отже, 3 листівки про одну дитину-сироту

Слайд 11

У лютому 2012 року у СЗШ№7 було створено ініціативну групу з учнів 11 класів, які побажали долучитися до життя дітей-сиріт нашої школи. ПЕРША АКЦІЯ - На базі СЗШ № 7 ініціативною групою 11 класів 09.02.2012 року було проведено «День краси» для дітей-сиріт СЗШ №7

Слайд 12

Мета: Мета: Мета: Мета: Мета:

Слайд 13

Слайд 14

На березень 2012 року заплановано проведення для дітей-сиріт СЗШ№7 Інтерактивного семінару «Конфлікт і шляхи його подолання» Мета: 1. Вміння знаходити взаєморозуміння з оточуючими людьми та з самим собою. 2. Уміння вирішувати конфлікти і знаходити взаємовигідні рішення. 3. Розумно захищати свої інтереси.

Слайд 15

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота