X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
БУКВА Т, ЗВУКИ [ Т, Т‘]

Завантажити презентацію

БУКВА Т, ЗВУКИ [ Т, Т‘]

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навчання грамоти 1 клас Презентацію підготували вчителі – методисти Скандинавської гімназії м. Києва Біляченко Ольга Василівна і Доброгорська Галина Вікторівна

Слайд 2

Тигреня ричати вчиться - тигра всякий звір боїться.

Слайд 3

Слайд 4

Тихо ткала нічка темна травам, квітам сни приємні. Таємнича, темнокрила, хусткою пташат зігріла. Терпкий терен не дрімав, темну нічку упізнав.

Слайд 5

І троянда, і тюльпан, і струнка тополя, телефон і торт, труба і травичка в полі – всі вітають букву Т теплими словами: - Люба Т, нехай тобі добре буде з нами.

Слайд 6

ТИ –ТИ – ТИ – РИЛИ НІРКУ КРОТИ ТІ – ТІ – ТІ – ВОГОНЬ У ПЛИТІ ТА – ТА – ТА – МИ ПІЙМАЛИ КОТА ТО – ТО – ТО – НЕЗАБАРОМ ЛІТО

Слайд 7

НАЗВИ КАЗКУ

Слайд 8

Слайд 9

Вивчення нового матеріалу Вступна бесіда вчителя Читання тексту вчителем (с. 90) Яка пора року прийшла? Словникова робота Вівсянка — … співучий птах.

Слайд 10

Аналіз тексту Між ким відбулась розмова? Назвіть птахів, про яких я вам прочитала. Озвучте малюнки словами кожного птаха.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Виділення звуків [т], [т'] з озвучення голосу дрозда, дятла. їх артикуляція Вимовте слова дятла. Вимовте перший звук. Який він? Чому? Проспівайте пісню дрозда. Вимовте останній звук. Який він? Чому? Звуковий аналіз слів «пить», «так», «вірить».

Слайд 15

Утворення і читання складів, буквосполучень, слів (с. 90) Словникова робота Такса — … порода мисливських собак, що мають короткі ноги і довгі вуха.

Слайд 16

Утворення і читання складів, буквосполучень, слів (с. 90) Словникова робота Томат — … помідор.

Слайд 17

Аналіз предметів, намальованих у «віночку» Назвіть тварин, зображених на малюнку. Які квіти ви впізнали? Назвіть двоскладові слова, трискладові. Доберіть слова до звукових моделей. Тополя, терен, кіт, тюльпан, троянда, трембіта.

Слайд 18

Аналіз предметів, намальованих у «віночку» Словникова робота Трембіта — … народний духовий музичний інструмент у вигляді довгої дерев'яної труби, на якому грають у Карпатах.

Слайд 19

Аналіз предметів, намальованих у «віночку» Словникова робота Терен — … колючий кущ із темно-синіми плодами.

Слайд 20

ТЕРЕН

Слайд 21

ТРЕМБІТА

Слайд 22

КАТОК

Слайд 23

МІСТОК

Слайд 24

ЛИСТОК

Слайд 25

ЛИСТОЧОК

Слайд 26

КРИКНУВ

Слайд 27

СКРИКНУЛА

Слайд 28

ЛАСТІВКА

Слайд 29

ЛАСТІВКУ

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Читання вчителем тексту на с. 91 Робота з малюнком Кого тримають діти? Чому ластівка потрапила до рук дітей? Які наміри у дітей?

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Я квітка ніжна, як весна, на стеблі колючки маю. Все літо пишна й запашна, я й осінь зустрічаю. Я гордо голову тримаю і перед вітром не схиляю. Я жовтий, білий, полум'яний і, наче яблуко, рум'яний. В саду я квітну навесні. Скажи, яке ім'я мені?

Слайд 36

Слайд 37

НА ВОГНІ СТОЯВ КОЗЕЛ, КАШУ В НІМ ВАРИВ КОТЕЛ. ПАХНЕ СМАЧНО ВІД КОЗЛА – ГАРНА КАША У КОТЛА.

Слайд 38

Тато приніс сьогодні ввечері і . Тарас і Тетянка накрили святковий . Бо у мами – день народження. Всі гості дарують мамі і .

Слайд 39

Слайд 40

На дворі трава, на траві – дрова. Не рубай дрова на траві двора.

Слайд 41

Троянди Садила матуся для Ванди красиві і ніжні троянди. Вмивались троянди росою, пишались троянди красою. І чулися їх голоси: - Ми в світі живем для краси.

Слайд 42

Слайд 43

В оформленні презентації використано ресурси Інтернету.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова