X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Віктор Близнець

Завантажити презентацію

Віктор Близнець

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Віктор Близнець Життя і творчість. Презентація Воробйової Л.Б.

Слайд 2

Народився в селі Володимирівці на Кіровоградщині 10 квітня 1933 р. Помер 2 квітня 1981 р. у Києві

Слайд 3

життя Він по-дитинному сприймав увесь світ. Мав незаяложену, світлу натуру, дуже безпосередню, що часто шкодило йому у звичайному житті. Народився в багатодітній селянській родині. Немовлям мало не помер, бо в Україні були часи голодомору. Середню школу закінчив із золотою медаллю. Потім навчався на факультеті журналістики Київського державного університету імені Т. Шевченка. Дозвілля проводив або в бібліотеці, або на природі. Після університету працював редактором у редакціях газет, журналів, видавництвах.

Слайд 4

творчість інтерес до історії народу в таких творах, як «Паруси над степом» (1965), «Древляни» (1968), «Підземні барикади» (1977), «Вибух» (1980).

Слайд 5

творчість «Мовчун» (1972) «Женя і Синько» (1974). «Земля Світлячків» (1979).

Слайд 6

творчість Повість «Звук павутинки» (1970) змусила критику говорити про автора як про одного з найяскравіших дитячих письменників України.

Слайд 7

“Звук павутинки” Герой повісті Льонька, навколишній світ якого населений незвичайними звуками, явищами, істотами: він бачить срібного чоловічка, який не боїться Сопухи, він чує звук павутинки, він дружить, як із живим, із собакою Рексом, що його давно вбив сусід Глипа. Розкриваючи язичницьке світобачення дитини, письменник проникає в таїну світової гармонії, в якій існує Льонька.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література