X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Віктор Близнець

Завантажити презентацію

Віктор Близнець

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Послухайте музику Які почуття викликала вона у вас? Що ви уявляли, слухаючи мелодію? Пригадайте, яку музику слухав Сашко із «Зачарованої Десни» Олександра Довженка

Слайд 2

Хто з вас прислухався до мелодії дощу, шепоту листя чи іншої музики природи?

Слайд 3

Чи можна почути звук павутинки – тоненької незримої, невловимої ?

Слайд 4

Як би ви назвали ту людину, котра не лише почула, як бринить павутинка на повітрі, а й знайшла слова, щоб описати цей звук?

Слайд 5

Віктор Близнець (1933 — 1981) “Присвячую цю повість … найбільшим чудесам світу, які ми відкриваємо в дитинстві…”

Слайд 6

“Шпаргалка” 10 квітня 1933рік Київський університет 1959pік «Ойойкове гніздо» «Повість минулих літ» (1980) Повісті «Звук павутинки» (1970), «Мовчун» (1972), «Женя і Синько» (1974) Премія Лесі Українки 48 років

Слайд 7

ТЕМА УРОКУ Володимир Близнець. Дивовижність і краса світу, вміння відкрити його для себе (образ звуку павутинки). Образ Льоньки

Слайд 8

Порівняйте, про що мрієте ви і Льоня, і заповніть таблицю. Які риси вам подобаються в Льоні? Які ви хотіли б розвинути в собі?

Слайд 9

Загадки Мене просять і чекають, а як покажусь – утікають. Сани біжать, а голоблі стоять. Віз без коліс, а з батога сльози ллються. Безпечне житло для мишки. Висить сито руками не вито.

Слайд 10

“Маршрут” 1. Станція «Дощ». 2. Станція «Річка, берег». 3. Станція «Човник, весла, вода». 4. Станція «Нора». 5. Станція «Павутина».

Слайд 11

Образ павутинки Звук павутинки – це невидимі оку людському прояви Доброти, Любові, Милосердя, - всього того, без чого неможливе існування світу, що можна відчути тільки серцем, щирим і незрадливим. Тож світ павутинки – навколо нас, збережімо його!

Слайд 12

На сьогоднішньому уроці я дізнався … я навчився … я зрозумів … я постараюся …

Слайд 13

Домашнє завдання Прочитати розділи “Глипа і Буркун”. Групи А, Б – написати твір-роздум “Про що співає павутинка”; В – виписати 10 прислів’їв про дружбу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література