X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вічно житиме в серцях

Завантажити презентацію

Вічно житиме в серцях

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вічно житиме в серцях А пісня не вмирає…

Слайд 2

Із збірки “Пісня на рушникові”(2008) Не навтішався волею, Не переслухав юрму… Все, що відведено долею, З вдячністю,земле,прийму. Візьмеш мене до себе В лоно своє земне, Тільки б не вмовкнув щебет, Коли вже не стане мене… У ніч проти 11 вересня на 81 році життя помер український поет і письменник Микола Негода

Слайд 3

У Черкасах на могилі видатного письменника Миколи Негоди встановили пам’ятник Пам’ятну стелу з нагоди вшанування знаменитого письменника Миколи Негоди нещодавно встановили на Черкаському кладовищі. Постамент виготовлений із граніту габро і заввишки близько двох метрів. Художник і скульптор роботи – черкасець Єгор Тєрєхов.

Слайд 4

Під мелодію пісні "Степом, степом..." до підніжжя пам'ятників щороку на 9 травня покладають квіти.

Слайд 5

Нові книги про Миколу Негоду 19 березня 2011р. Головним управлінням з питань внутрішньої політики облдержадміністрації презентовано нові книги - «Наш Микола Негода. Спогади», часопис обласної організації НСПУ «Холодний Яр», краєзнавче дослідження О.Вєтрова «Таємниця Холодного Яру. Невідома війна: національний рух опору у 1940-1950-х роках», випущені у 2009 році за кошти обласного бюджету. Книга «Наш Микола Негода: спогади» приурочена до річниці з дня смерті знаного митця.

Слайд 6

“М.Негода у своїй творчості завжди був і лишається українцем, сином своєї землі, залюбленим у її красу і людей…” Володимир Поліщук Упорядником і редактором збірки став завідувач кафедри української мови та компаративістики Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького, професор Володимир Поліщук.

Слайд 7

Я любила в Негоді Людину – щедру талантом, глибоку душею” Валентина Коваленко

Слайд 8

“Микола Негода був скромною людиною і не любив виставляти свої заслуги на широкий загал”. Анатолій Горбівненко.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література