X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стиль вічного свята, життєвого спектаклю

Завантажити презентацію

Стиль вічного свята, життєвого спектаклю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

«Стиль вічного свята, життєвого спектаклю».

Слайд 3

це час, коли народжується європейська ….; час, коли ще не пройшли буржуазні ….. час коли з’явилась плеяда… Наука революції геніїв

Слайд 4

щось у цьому Постренесансі залишилось від Відродження чи все кануло в Лету, у біблійну річку забуття? Якщо залишилось то чому? що залишилось від Відродження? Чи з’явилось щось дійсно нове?

Слайд 5

Після вивчення цієї теми ви зможете: класифікувати твори мистецтва епохи бароко; використовувати спеціальну термінологію; здобудете знання у процесі художньо – творчої діяльності; зможете аргументувати оцінні судження щодо ролі художньої спадщини у житті людини та суспільства мистецтва епохи бароко; систематизувати отримані знання про архітектуру та мистецтво стилю бароко.

Слайд 6

Джорджо Вазарі 1511 - 1574 “Життя є сон” – ці слова стали девізом епохи Антоніо Вівальді

Слайд 7

Слайд 8

химерний, динамічний, неспокійний, багато декорований, скульптурний

Слайд 9

Бароко у перекладі з італійської означає « химерний», « дивний», так назвали цей стиль. Для нього характерна динаміка, грандіозність, пишність, сильні почуття, контрасти масштабів і ритмів, світла і тіні.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Бранденбурзький концерт Йоганн Себастьян Бах

Слайд 16

Воістину весняний Бранденбург! Красива мелодія з чудовими акордами. Слухала на одному диханні. Це так ніби крига сходить із річки і розпочинається весна.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Собор святого Петра в Римі

Слайд 20

Чотири архітектора надали йому сучасний вигляд Мікеланджело керував будовою

Слайд 21

Джакомо делла Порта Поставив купол собора святого Петра в Римі.

Слайд 22

Карло Мадерна Оформив фасад собору святого Петра

Слайд 23

Лоренцо Берніні Охопив колонадою величезну площу

Слайд 24

Лоренцо Берніні

Слайд 25

Скала реджа – королівські сходи

Слайд 26

Андріївська церква в Києві

Слайд 27

Б. Растреллі 1700-1771

Слайд 28

Маріїнський палац

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Во-ле Віконт

Слайд 35

Слайд 36

Стильові особливості бароко: - Динаміка. - Мінливість. - Рух - Контрасти. - Строгість. - Обмаль скульптур. - Завантаженість декоративними деталями. - Інтенсивність почуттів.

Слайд 37

щось у цьому Постренесансі залишилось від Відродження чи все кануло в Лету, у біблійну річку забуття? Якщо залишилось то чому? що залишилось від Відродження? Чи з’явилось щось дійсно нове?

Слайд 38

Новим явились: Вигнутість ліній; кредо бароко : Жодної прямої лінії» Пишність декору; «блискучим безумством») (називали французи) «Буйство геометрії» - поєднання прямих, кривих, увігнутих, опуклих, овальних, медальйони, один в одного вписаних поверхонь велика кількість ліпнини й прикрашення, причому в яскравій кольоровій гамі і.т.д.

Слайд 39

У різних країнах бароко проявлялось по-різному. Але характерні риси і ознаки можна побачити всюди: - складні криволінійні плани; - могутня пластика стін; - створення синтезу мистецтва; - створення величних архітектурних ансамблів у містах і палацово – паркових і заміських резиденціях - велика кількість золота, дерев’яної і кам’яної різьби, пишних декоративних деталей і скульптур; - багата гра кольору і світла.

Слайд 40

Домашнє завдання: - підручник ст . 140 -144; скульптура та живопис бароко; презентаційні та інформаційні матеріали високий рівень: створити проект: кабінет художньої культури у стилі бароко. Використовуйте словесні характеристики чи комп’ютер.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне