X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Василь Барка - Роман «Жовтий князь»

Завантажити презентацію

Василь Барка - Роман «Жовтий князь»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Василь Барка Барка є одним з небагатьох митців слова, що з’ясовує трагедію, химерність і чар життя людини. Все зміниться! Буде все без насильства, злиднів, неправди. Василь Барка

Слайд 2

Тема. Василь Барка “Жовтий князь”

Слайд 3

Голодомор 1932-1933 рр. Хто знав, хто вів смертям і стратам лік? Де фільм, який нам показав би голод? Отой проклятий 33-й рік?... Внаслідок повного виснаження організму від голоду вимерло 12 млн. українців.

Слайд 4

З пам’ятю про минуле, з вірою про майбутнє З нагоди 70-річчя трагедії українського народу – голодомору 1932-1933 років, із вірою в те, що подібне ніколи більше не повториться, в Жовтих Водах відкрито меморіальну стелу як символ вічної народної пам’яті про ті неймовірні страхіття.

Слайд 5

Проблематика роману “Жовтий князь” – роман триплановий: Реалістичне зображення нещастя в сім’ї селянина Мирона Катранника; Психологічні нариси, описи незвичайних перемін в житті кожного в родині, яка вимирає; Метафізичний вимір: боротьба темряви зі світлом, Бога з дияволом, людини з людиною.

Слайд 6

Слайд 7

Образи твору

Слайд 8

Рефлексійна анкета 1)Чи сподобався тобі проведений урок? А) так; Б) не дуже; В) ні. 2)Якщо урок сподобався, спробуй визначити, чим саме. Для цього в наведеному переліку підкреслити 3 фактора, які обумовили твоє позитивне ставлення: Проведений урок мені сподобався, бо на ньому: А) я почувався впевнено і спокійно; Б) було цікаво; В) вироблялися вміння працювати в парі, групі; Г) міцно засвоювався програмовий матеріал; Д) кожен розвивав власні здібності. 3) Які розумові рівні були актуалізовані під час уроку? А) аналітичний; Б) критичний; В) синтез інформації. 4) чи змінилося твоє уявлення про письменника В. Барку внаслідок почутої інформації? А) так; Б) ні.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література